Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Dviejų kambarių butas Muziejaus gatvėje.

Aprašymas650 €
Plotas (m²)
31,29
Kambarių skaičius
2
Šildymas
Centrinis kolektorinis
Statybos metai
1969
Buto aukštas
1/2

NUOMOJAMAS NAUJAI, STILINGAI SUREMONTUOTAS 2 KAMBARIŲ BUTAS, PAČIOJE MIESTO ŠIRDYJE, PRIE ROTUŠĖS AIKŠTĖS IR NEMUNO PAKRANTĖS.

ĮRENGIMAS. 31,29  kv.m. ploto, dviejų kambarių butas. Butas tvarkingas, ką tik po remonto. Grindys vinilinės, sienos dažytos, lubos gipsinės, jose įrengtas papildomas apšvietimas. Bute yra jaukiai įrengta svetainė kartu su virtuvės erdve, miegamasis kambarys su talpia spinta. Dušo ir wc patalpos sujungtos, įmontuota papildoma spintelė. Buto šildymas yra centrinis kolektorinis, reguliuojamas ant radiatorių, todėl mokesčiai už šildymą priklauso nuo pačių gyventojų. Vanduo šildomas dujine kolonėle. Atnaujinta elektros instaliacija, pakeisti vamzdynai. 

NAMAS. 1969 metų statybos mūrinis namas, pirmas aukštas iš dviejų. Tvarkinga laiptinė su kodine laiptinės spyna, nedaug butų name. Ramūs, tvarkingi kaimynai. Pastatą administruoja įmonė. Šalia yra kelios parkavimo vietos, kurios priklauso šio namo gyventojams, bet parkavimo tvarkos nėra.

VIETA. Namas, kuriame yra butas yra pačioje Kauno miesto širdyje, Muziejaus g., visai šalimais yra Kauno Rotušė, Krepšinio namai ir  Nemuno pakrantė. Tad viskas pasiekiama vos per minutę. Parduotuvės, restoranai, mokyklos, darželiai,, autobusų stotelės, universitetai ir kt. 

Nuomojama minimaliai 12 mėnesių!

Daugiau informacijos telefonu!