Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
2 kamb. butas Taikos pr., Kaune
brokeris Giedrius Blažaitis
Giedrius Blažaitis
+370 613 36631
giedrius@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas79 000 €
Plotas (m²)
44
Kambarių skaičius
2
Šildymas
Centrinis
Statybos metai
1966
Buto aukštas
2/5

PARDUODAMAS DVIEJŲ KAMBARIŲ NAUJAI SUREMONTUOTAS BUTAS TAIKOS PR., DAINAVOS MIKRORAJONE!!!

ĮRENGIMAS. Parduodamas dviejų kambarių, 44 kv.m ploto, butas Taikos pr., Kaune. Butas renovuotas ir atnaujintas : sudėti plastikiniai langai ir šarvuotos durys, laminato grindys, sienos ir lubos išlygintos ir išdažytos, vonia ir tualetas išklijuota plytelėmis, pakeisti vamzdžiai. Butas vidinis, šiltas ir jaukus. Bute yra balkonas.

NAMAS. Blokinis namas.Namas yra 1966 metų statybos .Parduodamas butas yra  antrame aukšte  iš penkių. Kieme visada rasite vietos automobiliui. Šalia gyvena ramūs ir tvarkingi kaimynai. Butui priklauso rūsys.

VIETA. Namas yra labai geroje strategiškai vietoje. Ramu gyventi bet tuo pačiu vos uz keletos minučių pėščiomis yra visa, konfortabiliam gyvenimui reikalinga infrastruktūra: poliklinikos, prekybos centrai, kavinės, sporto ir laisvalaikio erdvės! Netoliese yra autobuso sustojimas, tad patogiai ir greitai galite pasiekti Kauno centrą.
 

Tai puikus variantas ieškantiems naujai įrengto buto gerame aukšte, geroje vietoje , kuriame atėjus iškart būtų galima gyventi!!!

Daugiau informacijos telefonu! 861336631
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.