Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
3K butas Utenoje
brokeris Giedrius Blažaitis
Giedrius Blažaitis
+370 613 36631
giedrius@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas46 000 €
Plotas (m²)
62
Kambarių skaičius
3
Statybos metai
1975
Buto aukštas
5/5

PARDUODAMAS TRIJŲ NEPEREINAMŲ KAMBARIŲ, 62 KV.M PLOTO BUTAS UTENOJE !!!

ĮRENGIMAS. Parduodamas trijų kambarių, 62 kv.m. ploto, VIDINIS butas Vaižganto g., Utenoje. Visi kambariai nepereinami. Bute sudėti kokybiški plastikiniai langai, šarvuotos durys, laminato grindys, sienos išdažytos.  Vonios kambarys ir WC atskirai - išklijuota plytelėmis. Bute yra du balkonai, iš kurių atsiveria puikus vaizdas. Butas šviesus, šiltas ir jaukus ir tvarkingas. Butui priklauso rūsys.

Perkant butą kaip priedą pridedame metalinį garažą.

NAMAS. Blokinis namas. Parduodamas butas yra penktame aukšte iš penkių. Laiptinė tvarkinga.  Rakinamos laiptinės durys - yra įrengta telefonspynė.

VIETA.  Strategiškai labai patogi vieta. Aplinka šalia namo sutvrakyta ir prižiūrėta, takai iškloti trinkelėmis. Rami, gamtos apsupta vieta, bet tuo pačiu ir patogu pasiekti netoliese esančius prekybos centrus, kavines, restoranus ir kitas Utenos mieste esančias vietas.

Ieškote strategiškai geroje vietoje, erdvaus buto, nepereinamais kambariais, su galimybe pasiremontavus pagal savo norus ir svajones ateiti ir gyventi tai puikus variantas Jums!!!

Daugiau informacijos telefonu! 861336631
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai, dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.