Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
3kamb. butas Elektrėnuose
brokeris Giedrius Blažaitis
Giedrius Blažaitis
+370 613 36631
giedrius@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas67 000 €
Plotas (m²)
63,25
Kambarių skaičius
3
Šildymas
Centrinis
Statybos metai
1978
Buto aukštas
2/9

PARDUODAMAS ERDVUS TRIJŲ KAMBARIŲ BUTAS ANTRAME AUKŠTE, ŠVIESOS G., ELEKTRĖNUOSE!

ĮRENGIMAS. Parduodamas butas yra 63,25 kv.m ploto. Bute yra DU balkonai, į kuriuos galite patekti tiek iš miegamojo tiek iš svetainės. Kambarių ir virtuvės grindys išklotos laminatu, sienos tapetuotos. Vonia ir tualetas išklijuotas plytelėmis. Butui priklauso rūsys.

Butui atnaujinti reikalingas remontas.

NAMAS. Parduodamas butas yra  devynių aukštų blokinio namo  antrame aukšte. Namo laiptinės durys su kodine spyna. Švari ir tvarkinga laiptinė. Šalia namo erdvi automobilių stovėjimo aikštelė.

VIETA.

Elektrėnai – puiki vieta nuolatos gyventi, nes viską ko labiausiai reikia patogiai ir greitai pasieksite vos per keletą minučių. Mokykla, darželiai, prekybos centrai,kavinės, viešojo transporto stotelės visai šalia pat namų.  

Elektrėnai- puiki vieta turėti nuosavą būstą, jeigu dirbate ar šiaip daugiau laiko praleidžiate Kaune arba Vilniuje, kadangi puikus ir greitas susisiekimas autostrada Vilnius-Kaunas-Klaipėda,o būsto kaina mažesnė nei minėtuose miestuose.

Jeigu ieškote namų, kurie būtų labai patogioje vietoje, bei norite gyventi vietoje kur viskas ranka pasiekiama, tai puikus variantas Jums!!!!

Daugiau informacijos telefonu! 861336631
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.