Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
4kamb. butas Savanoriu pr.
brokeris Giedrius Blažaitis
Giedrius Blažaitis
+370 613 36631
giedrius@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas58 000 €
Plotas (m²)
84
Kambarių skaičius
4
Šildymas
Centrinis
Statybos metai
1990
Buto aukštas
3/12

PARDUODAMAS KETURIŲ KAMBARIŲ BUTAS SAVANORIŲ PR., KAUNE!!!

ĮRENGIMAS. Parduodamas keturių kambarių, 84 kv.m ploto butas Savanorių pr., Kalniečių mikrorajone, Kaune. Bute yra net du balkonai. Bute vykdomi remonto darbai, išlygintos kambarių sienos, lubos ir grindys, naujai įrengtos pertvaros tualeto ir vonios patalpoje, pakeisti vamzdynai ir naujai išvedžiota elektra. Bute sudėti plastikiniai langai ir šarvuotos durys. Butas yra vidinis. Butui priklauso rūsys.

BUTUI YRA PAGAMINTOS VISOS VIDAUS DURYS!!!

NAMAS. Blokinis namas. Parduodamas butas yra trečiame aukšte iš keturių. Labai tvarkinga ir prižiūrėta namo laiptinė. TIK DU BUTAI DALINASI ATSKIRAI RAKINAMU KORIDORIUMI. Šalia įrengta vaikų žaidimų aikštelė.

VIETA. Butas yra srategiškai puikioje, ramioje Kauno vietoje. Šalia yra mokykla, vaikų darželis, parduotuvės, Kalniečių prekybos centras ar prekybos ir pramogų centras SAVAS.

IEŠKOTE NAUJAI SUREMONTUOTO BUTO, KURIO UŽBAIGIMUI TRŪKSTA TIK PASIRINKTI NORIMĄ SIENŲ SPALVĄ AR GRINDŲ DANGĄ PAGAL SAVE???- NORITE GYVENTI PUIKIOJE VIETOJE, ERDVIAME, NAUJAI SUREMONTUOTAME BUTE??-TAI PUIKUS VARIANTAS JUMS!!

Daugiau informacijos telefonu! 861336631
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai, dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.