Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Butas Guronyse
brokeris Giedrius Blažaitis
Giedrius Blažaitis
+370 613 36631
giedrius@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas25 000 €
Plotas (m²)
48
Sklypo Plotas (a)
15
Kambarių skaičius
2
Šildymas
Dujinis
Statybos metai
1977
Buto aukštas
1/2

PARDUODAMAS DVIEJŲ KAMBARIŲ, 48 KV.M PLOTO BUTAS SU 15 ARŲ ŽEMĖS SKLYPU KAIŠIADORIŲ RAJONE, GURONYSE!!!

ĮRENGIMAS. Parduodamas dviejų nepereinamų  kambarių, 48 kv.m ploto butas Stoties g., Guronyse, Kaišiadorių rajone. Bute sudėti plastikiniai langai, įstiklintas balkonas. Vonios patalpa išklota plytelėmis. Bute yra įrengtas autonominis dujinis šildymas, pajungtas dujinis katilas. Į butą atvestos visos miesto komunikacijos. Butui parduodamas su baldais tad galima iškart ateiti ir gyventi. Butui priklauso rūsys, garažas bei patalpos ūkiniame pastate.

DĖMESIO: kartu su butu parduodamas ir 15 arų sodo sklypas su nameliu !

NAMAS. Mūrinis namas. Parduodamas butas yra pirmame aukšte iš dviejų. Tvarkinga laiptinė.

VIETA. Namas yra ramioje vietoje, šalia asfaltuotos pagrindinės gatvės. Vos keletas minučių automobiliu iki Žąslių . Taip pat šalia traukinių stotelė, tad nesunkiai pasieksite mokyklą, ligoninę, polikliniką ar prekybos centrus Kaišiadoryse, arba kituose miestuose.  Šalia namo įrengta sporto ir vaikų žaidimų aikštelės.

Tai puikus variantas ieškantiems erdvaus, tvarkingo ir jaukaus buto su garažu, ūkinio pastato dalimi ir galimybe turėti nuosavos žemės sklypą, kuriame galėsite auginti daržoves, vaisius ar panaudoti kitokioms reikmėms!!!

Daugiau informacijos telefonu! 861336631
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai, dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val