Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Butas Pravieniškėse
brokeris Giedrius Blažaitis
Giedrius Blažaitis
+370 613 36631
giedrius@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas



22 000 €
Plotas (m²)
52
Kambarių skaičius
2
Šildymas
Centrinis
Statybos metai
1981
Buto aukštas
4/5

PARDUODAMAS DVIEJŲ KAMBARIŲ, 52 KV.M PLOTO BUTAS PRAVIENIŠKĖSE, KAIŠIADORIŲ RAJONE!!!

ĮRENGIMAS. Parduodamas dviejų nepereinamų kambarių, 52 kv.m ploto butas Pravieniškių g., Pravieniškėse, Kaišiadorių rajone. Bute yra balkonas. Butas erdvus, patogaus išplanavimo, su atskirais kambariais ir atskira vonios bei tualeto patalpomis. Į butą atvestos visos miesto komunikacijos. Butui parduodamas su didžiąja dalimi baldų ir buitinės technikos. Butui priklauso rūsys. Butui yra reikalingas remontas.

NAMAS. Mūrinis namas. Parduodamas butas yra ketvirtame aukšte iš penkių. Laiptinė labai tvarkinga ir rakinama. Visada rasite vietos savo automobiliui. Šalia namo yra didelė “žalioji zona “, kur galite pasivaikščioti ar kitaip leisti laiką.

VIETA. Namas yra ramioje vietoje, šalia asfaltuotos pagrindinės gatvės. Vos keletas minučių automobiliu iki Rumšiškių, ar 10-15 min iki Kauno.. Taip pat šalia traukinių stotelė, tad nesunkiai pasieksite mokyklą, ligoninę, polikliniką ar prekybos centrus Kaišiadoryse, arba kituose miestuose.
Tai puikus variantas ieškantiems erdvaus buto ramioje vietoje su galimybe įsirengti pagal savo norus ir svajones!!!
 

Daugiau informacijos telefonu! 861336631
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.