Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Butas Vaižganto g.
brokeris Giedrius Blažaitis
Giedrius Blažaitis
+370 613 36631
giedrius@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas72 000 €
Plotas (m²)
30
Sklypo Plotas (a)
1.4
Kambarių skaičius
2
Šildymas
Kietu kuru/ Elektra
Statybos metai
1920
Buto aukštas
2/3

PARDUODAMAS DVIEJŲ ATSKIRŲ KAMBARIŲ BUTAS UNIKALIOJE VIETOJE IR ISTORINIAME NAME, ŽALIAKALNYJE, VAIŽGANTO G.!!!

ISTORIJA. Žymiam Lietuvos diplomatui Petrui Klimui ir jo šeimai projektuota vila buvo vienas prabangiausių tokio pobūdžio pastatų tarpukario Kaune. Joje kurį laiką gyveno ir 1933 m. mirė Juozas Tumas-Vaižgantas. Statinys formuotas renesansinės vilos pavydžiu – su terasomis ir apžvalgos aikštele. Nors sklypas ir nėra didelis, sode buvo sukurta kompozicijos ašis su skulptūra bei ašį uždarančiu fontanu. Vilos architektas, vienas ryškiausių „tautinio stiliaus“ puoselėtojų Feliksas Vizbaras, pastato projekte akivaizdžiai akcentavo tautinius motyvus – fasadas papuoštas Gedimino stulpais, balkonų ir laiptų turėklai sudėlioti vilos pavadinime įprasmintu „eglutės“ raštu. 

ĮRENGIMAS. Parduodamas butas , kurį sudaro du atskiri kambariai atskiruose aukštuose ( antrame aukšte ir mansardoje ). Viso 30 kv.m.

Kambario antrame aukšte plotas yra 10kv.m. Kambario lubos aukštos, galima įrengti atskirą lofto tipo butą. Yra atvestos visos miesto komunikacijos.

Kambario mansardoje plotas yra 20 kv.m. Yra pastatyta krosnis šildymui. Yra atvesta vanduo, nuotėkos, elektra.

KARTU SU BUTU PARDUODAMA 1,4 ARO SKLYPO DALIS PRIE NAMO.

NAMAS. Mūrinis namas. Įėjimu ir laiptine dalinamasi tik su viena kaimyne. Šalia kambario antrame aukšte yra balkonas, kurio naudojasi tik parduodamo buto savininkai. Kiem yra net keletas vietų automobilių parkavimui.

VIETA. Namas yra strategiškai idealioje vietoje. Iš terasos atsiveria graži Kauno miesto panorama. Vos pora minučių pėščiomis iki Laisvės alėjos, kurią pasieksite nusileidę Vaižganto laiptais.

 Žalia, ramu, istoriška, viskas lengvai pasiekiama, ko galima norėti daugiau? – jei apie tokią vietą svajojote Jūs, nedelskite ir kreipkitės dėl apžiūros!

Taip pat tai puikus investicinis variantas į nuomą, kadangi galima turėti du atskirus butus.

APŽIŪROS TIK IŠ ANKSTO SUSITARUS

Daugiau informacijos telefonu! 861336631
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.