Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Namas Alytaus raj.
brokeris Giedrius Blažaitis
Giedrius Blažaitis
+370 613 36631
giedrius@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas220 000 €
Plotas (m²)
193
Sklypo Plotas (a)
25
Kambarių skaičius
5
Šildymas
Kietu kuru
Statybos metai
2008
Sklypo paskirtis
Namų valda

Parduodamas 5ių kambarių namas su 25 arų sklypu unikalioje , pušyno apsuptoje vietoje, Panemuninkėlių km., Alytaus rajone!!!

NAMAS. Parduodamas 1953 metų statybos ( 2008 metais pilnai rekonstruotas! ) rąstinis, 193 kv.m bendro ploto ( 162 kv.m naudingo ploto ) namas Strielčių g., Panemuninkėlių km. Namas įrengtas. Labai geras namo išplanavimas: pirmame aukšte yra 2 kambariai, virtuvė ir vonia su tualetu, garažas su automatiniais pakeliamais vartais, katilinė, o antrame – trys kambariai, dvi drabužinės ir tualetas su vonia. Sveteinėje yra įrengtas židinys. Iš sveitainės galima patekti į erdvią terasą. Laiptai ir vidaus durys yra iš natūralaus medžio. Namas parduodamas su visais baldais ir buitine technika.

SKLYPAS. Namui priklauso 25 a žemės sklypas, kurį supa vien miškas iš visų pusių. Jame yra pastatytas svečių namas, malkinė, voljeras šuniui, bei puikiai įrangta pirtis. Visas kiemas yra aptvertas tvora, tai užtikrina privatumą.

KOMUNIKACIJOS. Namui vanduo tiekiamas iš šulinio, nuotekos šalinamos į rezervuarą. Namas šildomas kietuoju kuru, bei papildomai iš židinio yra išvedžiota ortakių infrastruktūra kambarių šildymui.

VIETA. Namas yra unikalioje ir išskirtinoje, pušyno apsuptoje vietoje. Vos 5km nuo Alytaus miesto, tad visas reikalingiausias vietas pasieksite vos per pora minučių automobiliu ar viešuoju transportu. Privažiavimas prie namo asfaltuotas.

Jeigu ieškote jau įrengto namo unikalioje vietoje ir su daugybe privalumų ( didelis sklypas, svečių namas, pirtis, šuns voljeras, sutvarkytas gerbūvis) tai puikus variantas Jums!Daugiau informacijos telefonu! 861336631
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.