Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Namas Burbiškėse
brokeris Giedrius Blažaitis
Giedrius Blažaitis
+370 613 36631
giedrius@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas23 000 €
Plotas (m²)
80
Sklypo Plotas (a)
95
Kambarių skaičius
3
Šildymas
Kietu kuru
Statybos metai
1978

PARDUODAMAS MŪRINIS  NAMAS  SU 95 ARŲ SKLYPU BURBIŠKIŲ KM., KAIŠIADORIŲ RAJONE !!!

ĮRENGIMAS. Parduodamas 3 kambarių 80 kv.m ploto namas Sodų g., Burbiškėse. Namui priklauso 70 arai namų valdos paskirties + šalia esantys 25 arai žemės ūkio paskirties sklypai. Kieme yra šulinys, pajungtas hidroforas. Yra nuotekų šulinys. Į namą atvesta elektra. Kiemo gale teka upelis.  Namui reikalingas remontas

NAMAS. Mūrinis namas. Namas yra vieno aukšto su mansarda ir erdviu rūsiu. Rūsyje įrengta pirtis, priepirčio patalpa. Šildomas kietu kuru. Namui priklauso ūkinis pastatas, yra didelis šiltnamis.

VIETA. Namas yra ypatingai ramioje vietoje ( kraštinis sklypas ), apsuptas tekančio upelio sklypo viename gale ir pylimų kitame. Visiškas privatumas, bet kartu ir labai patogu pasiekti autobusų sustojimą arba automobiliu nuvykti į netoliese esančią parduotuvę, kitas reikiamas vietas.

Jeigu ieškote erdvaus sklypo su mūriniu namu, kurį galima remontuotis ( sutaupot statybos leidimui gauti nemažą sumą pinigų ), privatumo ir gamtos teikiamų privalumų ( upelis teka sklypo gale, rami aplinka ), vos 10-15 min automobiliu nuo Kaišiadorių, tai kreipkitės, nes šis variantas yra kaip tik Jums !!!

Daugiau informacijos telefonu! 861336631
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai, dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.