Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Namas Kaišiadorys
brokeris Giedrius Blažaitis
Giedrius Blažaitis
+370 613 36631
giedrius@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas140 000 €
Plotas (m²)
206
Sklypo Plotas (a)
15
Kambarių skaičius
5
Šildymas
Kietu kuru
Statybos metai
1996
Sklypo paskirtis
Namų valda

Parduodamas 5ių kambarių namas su 15 arų sklypu prestižiniame gyvenamųjų namų kvartale Kaišiadoryse!!!

NAMAS. Parduodamas 1996 metų statybos mūrinis, 206 kv.m bendro ploto ( 138 kv.m naudingo ploto ) namas Klevų g., Kaišiadoryse. Namas įrengtas. Labai geras namo išplanavimas: pirmame aukšte yra 2 kambariai, virtuvė ir vonia su tualetu, mansardoje – trys kambariai, drabužinė ir tualetas. Po visu namu – rūsys, jame garažas su automatiniais pakeliamais vartais, kitos patalpos. Veikia šviesolaidinis internetas ir kabelinė televizija. Pirmame aukšte yra židinys, kurio apdaila atlikta pagal specialiai užsakytą projektą su vienetiniais kalto metalo elementais. Laiptų ir balkonų tvorelės, rūsio langų grotelės – irgi kalto metalo. Name yra du balkonai (vienas pirmame, o kitas antrame aukšte), atgręžti į ežero ir nedidelio miškelio pusę. Ant langų ir balkonų durų yra tinkleliai nuo vabzdžių, kurie leis Jums mėgautis grynu oru vasaros vakarais, nesukant galvos dėl įkyriai zyziančių uodų ar musių. Namas parduodamas su visais baldais ir buitine technika.


SKLYPAS. Namui priklauso 15 a žemės sklypas, kurioje yra tinkamas žaisti ar leisti laisvalaikį kiemas, pavėsinė, ūkinis pastatas ir užveistas puikų derlių duodančių vaismedžių sodas (obelys, kriaušės, trešnės, vyšnios...). Sklype yra šulinys, kuris puikiai pasitarnaus norint palaistyti augalus ar netikėtai įvykus gedimui iš miesto tinklų ateinančiame vandentiekyje. Visas kiemas yra aptvertas tvora, tai užtikrina privatumą.

KOMUNIKACIJOS. Vanduo ir kanalizacija – miesto, šildymui - granulinis katilas rūsyje. Vandens pašildymui – kombinuotas boileris, kuris šyla arba nuo pečiaus, arba šildomas elektra. Ant namo stogo yra saulės energija šildomas boileris. Pirmame aukšte stovi koklinis pečius, kuris puikiai išlaiko šilumą, gali būti naudojamas vėsesnio sezono metu ar netikėtai atšalus orams, jeigu nenorima įjungti granulinio pečiaus ir šildyti viso namo. Pirmame aukšte yra židinys

 VIETA. Namas yra kraštinėje juostoje, priešais jį - ežero apsaugos zona, medžiai. Netoliese naujai įrengtas pasivaikščiojimo aplink ežerą takas, maudynių vieta, lauko teniso kortai, sporto aikštelės, kavinė. Asfaltuotas privažiavimas, yra gatvių apšvietimas, rami aplinka, malonūs kaimynai. Namas įeina į planuojamo dipolio Vilnius-Kaunas zoną, iš čia patogu važinėti į Kauną – 35 km, į Vinių – 65 km. Netoliese yra prekybos centrai, Kaišiadorių ligoninė.

Jeigu ieškote jau įrengto namo, kurį galite pasiremontuoti pagal savo norus, su dideliu sklypu, prestižinėje ir strategiškai patogioje vietoje, tai puikus variantas Jums!Daugiau informacijos telefonu! 861336631
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.