Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Namas Pagirių km.
brokeris Giedrius Blažaitis
Giedrius Blažaitis
+370 613 36631
giedrius@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas159 000 €
Plotas (m²)
134
Sklypo Plotas (a)
59
Šildymas
Kietu kuru/Elektra
Statybos metai
2015

PARDUODAMAS DALINAI ĮRENGTAS 134 KV.M NAMAS SU 59 ARŲ SKLYPU PAGIRIŲ KM., KAUNO RAJ.!!!

ĮRENGIMAS. Parduodamas 134 kv.m ploto namas  g. Pagirių km, Kauno rajone. Namas yra dalinai įrengtas. Ištinkuotos sienos, išvedžiota elektros laidai ir santechnikos vamzdžiai. Išbetuonuota grindų pirmasis sluoksnis. Įrengti laiptai į antra aukštą su pakopomis. Įrengti pakeliami garažo vartai. Garažas dviems automobiliams. Yra įrengtas vandens gręžinys ir nuotėkų valymo įrenginiai.

NAMAS. Mūrinis namas. Namas yra dviejų aukštų. Šildymas numatytas kietu kuru. Yra paruošta vieta židiniui. Namas kokybiškai pastatytas, naudojant keramikinius blokelius ir apdailinę plytą bei apšiltintas. Įrengtas ir sutvarkytas gerbūvis! Namui priklauso net 59 arų sklypas!!.

VIETA. Namas yra toliau nuo pagrindinių gatvių, labai ramioje vietoje. Netoliese yra darželis, mokyklos, prekybos centrai! Šalia namo esančios gatvės išasfaltuotos. Gera ir solidi kaiminystė. Labai patogu pasiekti Garliavą ar Kauno centrą!

Ieškote namų, kuriuos galėtumėte įsirengti pagal savo norus ir svajones? Vertinate tai, kad namas stovi ramioje, nuo miesto šurmulio nutolusioje vietoje, bet tuo pačiu betkurią Jums reikalingą vietą galite pasiekti vos? Galbūt norite turėti išskirtinai didelį sklypą šalia namų?  Ieškote išskirtinių namų išskirtinėje vietoje? – tai puikus variantas Jums!!!
 


Daugiau informacijos telefonu! 861336631
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.