Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Namas Pajiesyje
brokeris Giedrius Blažaitis
Giedrius Blažaitis
+370 613 36631
giedrius@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas599 000 €
Plotas (m²)
106
Sklypo Plotas (a)
120
Kambarių skaičius
3
Statybos metai
2019
Sklypo paskirtis
Namų valda

IŠSKIRTINĖJE VIETOJE NAMAS SU 1,2HA IŠPUOSELĖTU SKLYPU, PIRTIMI IR POILSIO NAMU PAJIESYJE!!!

NAMAS. Parduodamas 2019 metų statybos, vieno aukšto, puikaus išplanavimo namas Kauno rajone, Pajiesio k. Namas karkasinis, statytas patyrusio staliaus rankomis. Vidaus apdailai naudotos šviesios spalvos ir kokybiškos medžiagos. Visame name išvedžiotas grindinis šildymas, paduodamas iš oras-vanduo šildymo katilo. Name yra paliekami visi reikiami baldai ir buitinė technika.

KITI PASTATAI. Sklype yra poilsio namas ( 24 kv.m ) su terasa, pirtis ( 40 kv.m ) ir garažas su stogine. Iš pirties padarytas nusileidimas į Jiesios užtvanką.

KOMUNIKACIJOS. Elektra, vietinis biologinio skaidymo nuotekų agregatas (traidenis), vanduo – artezinis gręžinys.

APLINKA. Didelis 120 arų ploto namo valdos paskirties sklypas. Išpuoselėta ir sutvarkyta kiemo aplinka: išformuotos pušelės, pagal planus susodinti medžiai,  aptvertas tvora( pagal tvoros liniją yra pasodinti medžiai Skripstai, kuriems užaugus bus puikus pakatalas esamai tvorai ), apželdintas daugiamečiais dekoratyviniais augalais. Kieme iškastas vandens telkinys, per kurį padarytas tiltelis, o ant kranto stovi pavėsinė.

DĖMESIO : Yra galimybė pirkti namą, pastatus su mažesne dalimi sklypo ( sutarus, būtų galimybe atidalinti ) už atitinkamai mažesnę kainą.

Jeigu ieškote privatumo, jaukumo, išskirtinumo ir namų su visais privalumais, tai puikus variantas Jums!!!

Daugiau informacijos telefonu! 861336631
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.