Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Namas Vyšnių g. Garliava
brokeris Giedrius Blažaitis
Giedrius Blažaitis
+370 613 36631
giedrius@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas139 000 €
Plotas (m²)
326
Kambarių skaičius
6
Šildymas
Dujinis
Statybos metai
1990

PARDUODAMAS ERDVUS, ITIN KOKYBIŠKAI ĮRENGTAS NAMAS SU 10 ARŲ SKLYPU GARLIAVOJE!!!

ĮRENGIMAS. Parduodamas 6 kambarių 326 kv.m ploto( 208 kv.m naudingo ploto ) namas Vyšnių g. Garliavoje, Kauno rajone. Namas įrengtas naudojant labai kokybiškas medžiagas ir profesionaliu darbu. Grindinis parketas, laiptai, turėklai, durys, name esantys didžioji dalis baldų – tik iš aukštos klasės natūralaus madžio. Sienos dažytos. Vonia ir tualetas išklotas plytelėmis. Elektros jungikliai su reguliuojamu šviesos intensyvumu. Pirmame aukšte yra įrengta atskira virtuvė, vonia ir tualetas, kambariai, ir laisvalaikiui skirta erdvė. Name sudėti plastikiniai langai. Beabejo, kaip gali būti toks namas be židinio?- jis puikiai suderintas su prabangumu ir jaukumu šiame name. Namas parduodamas su baldais ir buitine technika. Namui priklauso 10,23 aro prižiūrėtas sklypas. Jame auga vaismedžiai, spygliuočiai, pasėta veja.

NAMAS. Mūrinis namas. Namas yra trijų aukštų. Šildomas dujomis. Namas kokybiškai pastatytas ir apšiltintas, tad išlaidos šildymui nėra didelės!!!.

VIETA. Namas yra toliau nuo pagrindinių gatvių, labai ramioje vietoje. . Netoliese yra darželis, mokyklos, prekybos centrai! Mėgstate sportuoti?- Garliavos Sporto Centras. Mėgstate plaukioti baseine ar atsipalaiduoti pirtyje?- Kauno kolegijos baseinas Mastaičiuose. Šalia namo esančios gatvės išasfaltuotos. Gera ir solidi kaiminystė. Labai patogu patekti į Via Baltika greitkelį, todėl tiek Kauno centrą, tiek kitus miestus pasieksite lengvai,greitai ir patogiai!

Visada svajojote apie namą, kuriame galėtumėte turėti ne tik savo asmeninę erdvę, bet ir laisvalaikio zoną, didelę virtuvę, vietą kurioje galėtumėte užsiimti savo hobi ( tapyti, žaisti kompiuterinius žaidimus, ar įsirengti savo trofėjų ar sporto kambarį)? Norite nesukti sau galvos kur apnakvyndinti netikėtai ( arba planuotai ) užsukusius svečius?? Vertinate laiko patikrintą kokybę, jaukumą, praktiškumą, suderintą su šiuolaikiškumu??? – tada tai puikus variantas Jums!!!
 

Daugiau informacijos telefonu! 861336631
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai, dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.