Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Namo dalis Garliava
brokeris Giedrius Blažaitis
Giedrius Blažaitis
+370 613 36631
giedrius@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas76 000 €
Plotas (m²)
72
Sklypo Plotas (a)
5
Kambarių skaičius
2
Šildymas
Dujinis
Statybos metai
1965
Sklypo paskirtis
Namų valda

PARDUODAMA  NAMO DALIS - BUTAS GARLIAVOJE SU 5 ARŲ SKLYPU!!!

ĮRENGIMAS. Parduodama dviejų kambarių 72 kv.m.namo dalis( butas ) Kauno rajone, Atžalyno g, Garliavoje. Namo daliai priklauso 5 arai žemės sklypas. Yra atvestos miesto komunikacijos. Sudėti plastikiniai langai, naturalaus medžio vidaus durys, dvigubos lauko durys, mediniai laiptai, išlygintos ir dažytos sienos. Vonios patalpa erdvi, išklijuota plytelėmis. Parduodama su baldais ir buitine technika.

NAMAS. Mūrinis namas. Namas 1965m. statybos, o 2003m. rekonstruotas .Namas yra dviejų aukštų. Apšiltintas iš išorės, pakeistas stogas. Šildomas dujomis. Kieme gražiai sutvarkyta aplinka, yra šulinys, ūkinis pastatas. Namui priklauso 5 arai žemės sklypo, kuris yra išlygintas, prižiūrėtas. Šalia įėjimo išklotos trinkelės. Yra rūsys.

PARDUODAMA NAMO DALIS ( BUTAS )YRA PER DU AUKŠTUS.

VIETA. Strategiškai puiki vieta. Nuo pagrindinės gatvės iki pat namo yra asfaltuotas privažiavimas. Netoliese mokymo įstaigos, vaikų darželis, prekybos centrai, Garliavos sporto centras. Vos kelios minutės automobiliu iki Kauno miesto. Labai patogu greitai patekti į Via Baltika kelią arba rytinį aplinkelį.

Jeigu ieškote naujoviškai įrengtos namo dallies-buto ( daryti kadastriniai matavimai ), su dideliu 5ių arų sklypu ( nustatyta naudojimosi tvarka ), su dujiniu šildymu strategiškai patogioje vietoje, su galimybe iškarto atėjus gyventi, tai puikus pasiūlymas Jums!!!
 

Daugiau informacijos telefonu! 861336631
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai, dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.