Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Namo dalis Kaišiadorys
brokeris Giedrius Blažaitis
Giedrius Blažaitis
+370 613 36631
giedrius@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas34 000 €
Plotas (m²)
108
Sklypo Plotas (a)
10
Kambarių skaičius
3
Šildymas
Kietu kuru
Statybos metai
1987
Sklypo paskirtis
Namų valda

PARDUODAMA  NAMO DALIS KAIŠIADORIŲ MIESTE SU 10 ARŲ SKLYPU!!!

ĮRENGIMAS. Parduodama trijų kambarių 108 kv.m.namo dalis Kaišiadoryse, Vytauto didžiojo g. Namo daliai priklauso 10 arų žemės sklypas. Yra atvestos miesto komunikacijos. Namo dalyje yra du nepereinami ir vienas pereinamas kambariai, virtuvė, tualetas ir vonia, katilinė. Kambariuose sudėtos laminato grindys, plastikiniai langai. Namo dalyje įrengtas židinys. Namas parduodamas su dalimi  baldų ir buitines technikos.

NAMAS. Rąstinis apmūrytas namas. Namas yra vieno aukšto su neįrengta mansarda. YRA GALIMYBĖ PAPILDOMAI ĮSIRENGTI MANSARDĄ. Šildomas kietu kuru. Kieme gražiai sutvarkyta aplinka, yra garažas, ūkinis pastatas, įrengta PIRTIS. Namui priklauso 10 arų žemės sklypas, kuriame yra du šltnamiai, pavėsine ir didelė dalis dirbamos žemės.

VIETA. Strategiškai puikioje vietoje, ramioje vietoje esanti namo dalis. Labai nesunkiai pasieksite betkurią Kaišiadorių mieste esančią vietą. Netoliese yra traukinių stotis, tad nesunkiai galėsite pasiekti Vilniaus ar Kauno miestus.

Namo dalis pilnai įrengta, tad galite ateiti ir iškarto jame gyventi.

DĖMESIO: Jeigu ieškote ramioje vietoje įrengto būsto su privalumais ( didelis daržas, garažas automobiliui, ūkinis pastatas, Pirtis) – tai puikus variantas JumsI!!!
 

Daugiau informacijos telefonu! 861336631
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai, dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.