Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Namo dalis Šilainiuose
brokeris Giedrius Blažaitis
Giedrius Blažaitis
+370 613 36631
giedrius@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas67 000 €
Plotas (m²)
60
Kambarių skaičius
3
Šildymas
Kietu kuru
Statybos metai
1958

PARDUODAMA  NAMO DALIS ŠILAINIUOSE SU 4,2 ARO SKLYPU!!!

ĮRENGIMAS. Parduodama trijų kambarių 60 kv.m.namo dalis Kaune, Žaibo g, Šilainių mikrorajone. Namo daliai priklauso 4,2 arai žemės sklypas. Yra atvestos miesto komunikacijos. Namo dalyje yra trys nepereinami kambariai, virtuvė, tualetas. Kambariuose sudėtos laminato grindys, plastikiniai langai. Name įrengta signalizacija. Namas parduodamas su dalimi  baldų ir buitines technikos.

NAMAS. Mūrinis namas. Namas yra dviejų aukštų. Apšiltintas iš išorės, pakeistas stogas. Šildomas kietu kuru. Kieme gražiai sutvarkyta aplinka, yra garažas, ūkinis pastatas.Namui priklauso 4,2 arai žemės sklypo

PARDUODAMA NAMO DALIS YRA PIRMAME AUKŠTE..

VIETA. Strategiškai puikioje vietoje, ant Milikonių kalno, Žaibo g. esanti namo dalis. Netoliese viskas ko reikia: prekybos centrai, mokyklos, darželiai, Šilainių poliklinika, viešojo transporto intensyvus srautas netoliese esančia gatve leis Jums nesunkiai ir greitai pasiekti tiek miesto centrą tiek kitas reikalingas vietas.

Namas pilnai įrengtas, tad galite ateiti ir iškarto jame gyventi.

DĖMESIO: NAMO DALIAI PRIKLAUSO VIENA KOMERCINĖS PASKIRTIES  PATALPA, TAD YRA GALIMYBĖ PRADĖTI SAVO VERSLĄ ARBA ĮSIGYTI JAU IŠVYSTYTĄ VERSLĄ IR TOLIAU JĮ PLĖTOTI!!!
 

Daugiau informacijos telefonu! 861336631
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai, dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.