Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Sklypas Vaidoto g. 127A
brokeris Giedrius Blažaitis
Giedrius Blažaitis
+370 613 36631
giedrius@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas37 000 €
Plotas (a)
6,14
Sklypo paskirtis
Komercinė
PARDUODAMAS 6,14 ARŲ KOMERCINĖS PASKIRTIES SKLYPAS VAIDOTO G. PANEMUNĖJE, SU PAMATAIS IR SU VISOMIS MIESTO KOMUNIKACIJOMIS!!!

SKLYPAS PARDUODAMAS SU PARENGTU PROJEKTU PASTATO STATYBAI.

YRA ARCHITEKTO PARUOŠTA KELETAS VARIANTŲ SU ĮVAIRIAIS PASTATAIS, KURIE GALI BŪTI PASTATYTI SKLYPE ( žiūrėti vizualizacijas ) ARBA GALIMA PASTATYTI PASTATĄ PAGAL JŪSŲ PAGEIDAVIMĄ.

SKLYPAS. Parduodamas 6,14 arų komercinės paskirties, lygaus reljefo sklypas Vaidoto g., Panemunės mikrorajone, Kaune. Sklypui atlikti kadastriniai matavimai. Sklype yra pamatai, ant kurių pagal statybų ekspertų išvadas galima statyti vieno aukšto pastatą arba išplėsti (patobulinti) pamatus, sklypo ribose, ir statyti pastatą pagal savo poreikius!

KOMUNIKACIJOS. Sklype yra atvestos visos komunikacijos. Elektra, dujos, miesto vandentiekis, kanalizacija.

VIETA. Itin patraukli vieta INVESTICIJAI! Sklypas su pamatais yra šalia pagrindinės Vaidoto g!!! Netoliese mokyklos, darželiai, prekybos centrai, įvairias veiklas vykdančios įmonės.TAI PUIKUS VARIANTAS IEŠKANTIEMS SKLYPO IŠSKIRTINAI STRATEGIŠKAI PATOGIOJE VIETOJE!!!


Daugiau informacijos telefonu! +370 613 36631

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.