Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Sodo namas Kadagių takas.
brokeris Giedrius Blažaitis
Giedrius Blažaitis
+370 613 36631
giedrius@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas47 000 €
Plotas (m²)
85
Sklypo Plotas (a)
8.2
Kambarių skaičius
4
Šildymas
Kietu kuru
Statybos metai
1981
Sklypo paskirtis
Sodų

PARDUODAMAS  MŪRINIS SODO NAMAS   SU 8,18 ARO SKLYPU DOVAINONIŲ KM., KAIŠIADORIŲ RAJONE !!!

ĮRENGIMAS. Parduodamas 4 kambarių 85 kv.m ploto namas  Kadagių tako g., sodų bendrijoje ‘Šilas’,  Dovainonyse.  Į namą yra atvesta elektra, vanduo naudajamas iš gręžinio, yra vietinis nuotėkų surinkimo rezervuaras.  Name yra įrengtas židinys.

NAMAS. MŪRINIS namas, 1981 metų statybos. Namas Yra dviejų aukštų ir su erdviu rūsiu. Šildomas kietu kuru.

ŠILTNAMIS. Sklype yra įregistruotas šilnamis, kurio karkasas metalinis o sienos ir stogas stikliniai.  

SKLYPAS. 8,18 aro sodų paskirties, lygaus reljefo sklypas. Sklype auga  vaismedžiai ir vaiskrūmiai. Atlikti kadastriniai matavimai.

VIETA. Namas yra ramioje vietoje, sodų bendrijoje “Šilas”. Visiškas privatumas, bet kartu ir labai patogu pasiekti autobusų sustojimą arba automobiliu nuvykti į netoliese esančią parduotuvę, kitas reikiamas vietas. Visai šalia Kauno marios. Vos 10 metrų nuo sklypo ribos yra didelis vandens tvenkinys, kuriame gausu žuvies. Tad tai didelis privalumas mėgstantiems pažvejoti, ar tiesiog norintiems atsigaivinti karštą vasaros dieną vandenyje.

Jeigu ieškote sodybos ramioje, privačioje vietoje, bet tuo pačiu lengvai pasiekiamoje vietoje betkuriuo metų laiku, vos 20 min automobiliu nuo Kauno, su dideliu sklypu  tai kreipkitės, nes šis variantas yra kaip tik Jums !!!

Daugiau informacijos telefonu! 861336631
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.