Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Sodyba Sutkų km.
brokeris Giedrius Blažaitis
Giedrius Blažaitis
+370 613 36631
giedrius@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas5 000 €
Plotas (m²)
60
Sklypo Plotas (a)
28
Kambarių skaičius
1
Šildymas
Kietu kuru
Statybos metai
1918
Sklypo paskirtis
Namų valda

PARDUODAMAS RĄSTINIS  NAMAS ( SODYBA )  SU 28 ARŲ NAMŲ VALDOS PASKIRTIES SKLYPU SUTKŲ KM., ŠAKIŲ RAJONE !!!

ĮRENGIMAS. Parduodamas 60 kv.m ploto namas Sutkų g., Sutkų kaime. Namui priklauso 28 arai namų valdos paskirties sklypas. Kieme yra šulinys, įregistruoti, bet nugriauti du ūkiniai pastatai, tad galima atstatyti ir įsirengti pirtį arba naudoti kitiems reikalams. Namui reikalingas kapitalinis remontas

NAMAS. Rąstinis namas. Namas yra vieno aukšto. Šildomas kietu kuru.

VIETA. Namas ( sodyba ) yra ypatingai ramioje vietoje, netoliese gyvena labai draugiški kaimynai Visiškas privatumas, bet kartu ir labai patogu pasiekti autobusų sustojimą arba automobiliu nuvykti į netoliese esančią parduotuvę, kitas reikiamas vietas.

Jeigu ieškote erdvaus sklypo su jame įregistruotu namu, kurį galima remontuotis ( sutaupot statybos leidimui gauti nemažą sumą pinigų ), privatumo ir gamtos teikiamų privalumų , vos 10-15 min automobiliu nuo Lukšių, ar 20 min. nuo Zapyškio, tai kreipkitės, nes šis variantas yra kaip tik Jums !!!

Daugiau informacijos telefonu! 861336631
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę jums padėti.