Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
2 k. butas Tunelio g. Kaune
brokeris Gintarė Kriuogaitė
Gintarė Kriuogaitė
+370 633 90353
gintare@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas54 000 €
Plotas (m²)
56
Kambarių skaičius
2
Šildymas
Autonominis
Statybos metai
1920
Buto aukštas
2/2
PARDUODAMAS NAUJAI SUREMONTUOTAS 2 KAMBARIŲ BUTAS KAUNO CENTRE!

GERAS VARIANTAS INVESTICIJAI IR NUOMAI!
- Yra galimybė nuomoti dviems studentams po kambarį, kadangi yra atskiri patekimai į kambarius.

ĮRENGIMAS. Naujai suremontuotas 2 atskirų kambarių butas. Butui ką tik atliktas pilnas kapitalinis remontas. Sudėti nauji plastikiniai langai, pakeista el. instaliacija, vamzdynas, nauji radiatoriai. Virtuvė sujungta kartu su svetainės patalpa. Virtuvėje yra nauji baldai, viryklė, šaldytuvas, gartraukis ir kt. Du miegamieji kambariai (14 kv.m. ir 7 kv.m. ploto). Buto sienos tapetuotos, grindys sudėtas kokybiškas laminatas. Vonios ir wc patalpos sujungtos. Įrengtas dušas, bei kombinuotas boileris vandens pašildymui. Yra skalbimo mašina. Butui priklauso lauko sandėliukas.
Šiuo metu butas šildomas kietu kuru, tačiau yra galimybė įsirengti oras-oras ar oras-vanduo šildymo sistemą.

NAMAS. Medinis tvarkingas namas. Viso name yra tik trys butai. Tad itin rami kaimynystė, ramūs ir draugiški gyventojai. Tvarkingas kiemas aptvertas tvora. Yra galimybė parkuotis automobilį kieme.

VIETA. Labai patogi vieta gyventi ar nuomoti šį butą studentams. Pats miesto centras iki Laisvės al. vos 8 min pėsčiomis. Iki Kauno traukinių stoties vos 4 min. pėsčiomis. Iki KTU studentų miestelio 10 min. autobusu.

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime Jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę Jums padėti.