Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
3 kambarių butas Gvazdikų g. Aleksote
brokeris Gintarė Kriuogaitė
Gintarė Kriuogaitė
+370 633 90353
gintare@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas114 000 €
Plotas (m²)
57
Sklypo Plotas (a)
1.16
Kambarių skaičius
3
Šildymas
Dujinis
Statybos metai
2016
Buto aukštas
1/2

PARDUODAMAS JAUKUS 3 KAMBARIŲ BUTAS SU ATSKIRU ĮĖJIMU IR 1,16 A KIEMELIU ALEKSOTE, KAUNO MIESTE! 

ĮRENGIMAS. 3 kambarių 57 kv.m. ploto, jaukus ir šiltas butas su atskiru įėjimu. Virtuvė sujungta su svetaine, iš kurios yra išėjimas į butui priklausantį aptvertą kiemelį, kuriame yra įrengta pavėsinė su stogu ir natūralaus medžio lauko baldais. Du atskiri miegamieji kambariai. Erdvi vonios ir wc patalpa. Bute įrengtas grindinis šildymas - dujomis, individualus buto šildymas. Grindys - kokybiškas laminatas. Sienos - dažytos, tapetuotos. Bute yra kelios erdvios spintos daiktams. Bute įrengtas dujinis šildymo katilas. 

Butas parduodamas su kokybiška buitine technika ir dalinai su baldais. 
Butui priklauso dvi parkavimo vietos.

NAMAS. 2016 m. statybos mūrinis, dviejų aukštų namas. Name nedaug kaimynų, tad labai ramu gyventi. Draugiški, ramūs kaimynai.

VIETA. Labai patogi vieta gyventi. Puikus susisiekimas su miesto centru. Visai netoliese autobusų stotelė, V.Adamkaus gimnazija, pradinė mokykla, darželis, parduotuvės, prekybos centrai ir kt. Iki miesto centro vos 8 minutės automobiliu.

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime Jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę Jums padėti.