Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
4 kambarių butas A.Baranausko g.
brokeris Gintarė Kriuogaitė
Gintarė Kriuogaitė
+370 633 90353
gintare@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas82 000 €
Plotas (m²)
74,59
Kambarių skaičius
4
Šildymas
Centrinis
Statybos metai
1974
Buto aukštas
1/5

PARDUODAMAS 4 KAMBARIŲ BUTAS ŽALIAKALNYJE, A. BARANAUSKO G., MŪRINIAME NAME!
Butui reikalingas remontas.

- LABAI PATOGI VIETA GYVENTI;
- MŪRINIS NAMAS;
- KIEMAS UŽTVERTAS ŠLAGBAUMU;
- BUTAS ŠILTAS, VIDINIS;

ĮRENGIMAS. 74,59 kv.m. ploto, 4 nepereinamų kambarių butas. Buto langai į rytus ir vakarus, tad butas labai šviesus ir šiltas. Erdvi svetainė ir trys miegamieji kambariai. Į balkoną patenkama iš dviejų kambarių, jis yra į vidinį (vakarų pusės kiemą), vaizdas į medžius, tad galima mėgautis ramiais vakarais. Vonios ir wc patalpos įrengtos atskirai. Butas yra šiltas, vidinis. Bute yra dvi papildomos sieninės spintos daiktams. Butui priklauso 6,42 kv.m. ploto rūsys.

NAMAS. 1974 m. statybos mūrinis namas. Kiekviename aukšte tik po du butus, tad nedaug kaimynų. Naujai išdažyta laiptinė, pašto dėžutės. Plastikiniai laiptinės langai, kodinės metalinės durys. Namą prižiūri stipri bendrija. Didelis kiemas automobiliams, niekada nebūna problemos pasistatyti automobilį. Yra šlagbaumas.

VIETA. Kauno žaliakalnis, labai patogi vieta gyventi. Puikus susisiekimas su visais miesto rajonais. Netoliese yra KTU universitetas, Kauno varpelio pradinė mokykla, darželis, parduotuvės, poliklinika, prekybos centrai ir kt. Iki miesto centro vos 7 minutės automobiliu. Netoliese yra Kauno Ažuolyno parkas.

Daugiau informacijos telefonu!

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.