Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Namas Raudondvaryje
brokeris Gintarė Kriuogaitė
Gintarė Kriuogaitė
+370 633 90353
gintare@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas174 000 €
Plotas (m²)
179,25
Sklypo Plotas (a)
6.06
Kambarių skaičius
5
Šildymas
Dujinis, kietu kuru
Statybos metai
2008

PARDUODAMAS JAUKIAI ĮRENGTAS NAMAS RAMIOJE IR PATOGIOJE VIETOJE, RAUDONDVARYJE!

- PATOGAUS IŠPLANAVIMO;
- LABAI GEROJE VIETOJE;
- DUJINIS, KIETU KURU ŠILDYMAS;
- GARAŽAS, DIDELIS LAUKO SANDĖLIUKAS;
- KONDICIONIERIUS;
- ŽIDINYS;

ĮRENGIMAS. 179,24 kv.m. ploto namas. Pirmame namo aukšte yra erdvi svetainė su dideliais langais į pietinę pusę ir židiniu. Atvira virtuvės zona. San. mazgas, kuriame yra įrengtas dušas. Darbo (šiuo metu - vaikų) kambarys. Tamburas su sienine spinta. Garažas su automatiniais pakeliamais vartais. Katilinė kurioje yra dujinis katilas, bei kieto kuro katilas, iš katilinės patenkama į lauko sandėliuką.
Antrame namo aukšte yra trys miegamieji kambariai. Balkonas - į kurį patenkama iš dviejų miegamųjų kambarių. Vonios ir wc patalpa. Bei atskiras kambarys - drabužinė, kurioje įrengtos lentynos, pakabos drabužiams, daiktams.
Pirmame namo aukše šildomos grindys - plytelės. Sienos - dažytos, tapetuotos. Antrame namo aukšte grindys - medinės, sienos dažytos. Antrame namo aukšte kambariuose įrengti radiatoriai. Visame name sudėti trijų stiklų plastikiniai langai. 
Name yra įrengta apsaugos sistema, kondicionierius.

Parduodama dalinai su baldais. 

NAMAS. 2008 metų statybos mūrinis namas. Namas puikaus ir patogaus išplanavimo. Puikiai atskirtos laisvalaikio ir miego zonos. Namo stogas - skarda, fasadas - struktūrinis tinkas. 

SKLYPAS. 6,06 a sklypo plotas. Aptvertas tvora, automatiniai kiemo vartai. Sklypas kvadrato formos, apsodintas veja, lygus. Įvažiavimas išgrįstas trinkelėmis. 

VIETA. Labai rami ir patogi vieta gyventi. Iki Kauno miesto vos 10 minučių automobiliu. Labai patogus susisiekimas su visais miesto rajonais, patogus išvažiavimas į "Via baltica" kelią. Netoliese yra autobusų stotelė.  Raudondvario gimnazija vos už 5 minučių kelio pėsčiomis, darželis, parduotuvės. Netoliese teka Nevėžio upė, "Nevėžio valstybinis kraštovaizdžio draustinis" tad galima ramiai leisti laiką gamtoje su šeima. 

KVIEČIAME JUS APŽIŪRAI!

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.