Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Namas Šilelio k. Kauno r.

Aprašymas162 000 €
Plotas (m²)
229.85
Sklypo Plotas (a)
17.81
Kambarių skaičius
5
Šildymas
Kietu kuru
Statybos metai
1984

PARDUODAMAS NAMAS IŠSKIRTINĖJE VIETOJE, SU VAIZDU Į "NEMUNĄ", ŠILELIO K. KAUNO R.

NORINT APŽIŪRĖTI AR TURINT DAUGIAU KLAUSIMŲ SKAMBINKITE TELEFONU +370 633 90353.

- Išskirtinė vieta, vaizdas pro langus į "Nemuną";
- Šilelio k. ribojasi su upe bei pušyno mišku;
- Naujai įrengtas dviračių takas;
- Iki miesto centro vos 20 min. automobiliu.

ĮRENGIMAS. Parduodamas 229,85 kv.m. bendro ploto namas. Naudingo ploto 112,24 kv.m. Namas šviesus, dideli langai, patenka daug saulės. Pirmame namo aukšte tamburas, virtuvė (11,10 kv.m.), erdvi svetainė (18,28 kv.m.), miegamasis kambarys (22,54 kv.m.) iš kurio patenkama į didelę terasą ir atsiveria nuostabus vaizdas į "Nemuną" bei upės slėnį. Kiti miegamieji kambariai erdvūs ir šviesūs (18,48 kv.m., 12,71 kv.m.,10,56 kv.m. ploto). Vonios ir wc patalpos atkirai. Po visu namu yra pusrūsis (cokolinis aukštas), katilinė, garažas (21,60 kv.m.), virtuvėlė (13,64 k.vm.), wc bei vonios patalpa (galimybė įsiregnti skalbyklą). Taip pat yra mansarda, kurioje yra galimybė įsirengti papildomai kelis kambarius. Namas šildomas kietu kuru.
Prie namo yra ūkinis pastatas su garažu.

NAMAS. 1984 metų statybos, mūrinis namas. Namas šiltas, statytas kokybiškai, su dideliais langais tad į kambarius patenka daug saulės šviesos!

SKLYPAS. Didelis, 17,81 arų sklypas lygaus reljefo. Apsodintas tujomis, vaismedžiais ir vaiskrūmiais, aptvertas tvora. Sklypas labai privatus, itin rami vieta. Solidūs ir draugiški kaimynai.

VIETA. Išskirtinė, graži ir patogi vieta gyventi! Miestelis įsikūręs prie pačios "Nemuno" ir "Nevėžio" santakos ir driekiasi palei "Nemuno" pakrantę, tad nuostabūs vaizdai Jus džiugins kiekvieną dieną, šalia esantis pušynas puikiai tiks pasportuoti ir pasivaikščioti. Miestelio pakraštyje, naujai nutiestas dviračių takas, Šilelis - Kulautuva, iš kurio atsiveria gražūs vaizdai į "Nemuno" pakrantes. 


Vos kelios minutės automobiliu, ~15 minučių pėsčiomis iki Raudondvario mslt, kuriame yra parduotuvė, paštas, darželis, kultūros namai ir kt. Iki Raudondvario gimnazijos 20 minučių pėsčiomis. Iki Kauno miesto centro vos 20 min. automobiliu. Labai patogus išvažiavimas, susisiekimas su visais miesto mikrorajonais.

Daugiau informacijos telefonu!

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.