Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Naujos statybos namas Zapyškyje
brokeris Gintarė Kriuogaitė
Gintarė Kriuogaitė
+370 633 90353
gintare@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas65 000 €
Plotas (m²)
80
Sklypo Plotas (a)
7
Kambarių skaičius
3
Šildymas
Kita
Statybos metai
2019

PARDUODAMAS 80 KV.M. PLOTO NAUJOS STATYBOS NAMAS DIEVOGALOS K. ZAPYŠKIO SEN! 

YRA GALIMYBĖ:
- PIRKTI NAMĄ NEBAIGTOS STATYBOS!
- PIRKTI NAMĄ SU DALINE APDAILA!
- KEISTIS IŠPLANAVIMĄ PAGAL SAVO POREIKIUS!
- PIRKTI NAMĄ SU PILNA APDAILA!

ĮRENGIMAS. 80 kv. m. ploto namas. Parduodamas nebaigtas statyti arba su dalina apdaila namas, tad namo išplanavimą galima koreguotis pagal save. Planuojama svetainė kartu su virtuve, trys arba du atskiri miegamieji kambariai, vonios bei wc patalpos susjungtos, katilinė. Išėjimas į terasą iš svetainės ir dviejų miegamųjų kambarių.

SKLYPAS. 7 a sklypo plotas. Lygus reljefas, kvadrato formos. 

NAMAS. 2018 metų statybos, itin geros kokybės namas! Poliniai namo pamatai. Statytas iš blokelių, namo sienos, stogas bei pamatai apšiltinti. Stogui naudotas profiliuoto plieno paklotas ir prilydoma stogo danga - bitumas. Namo fasadas - struktūrinis tinkas bei uosio medžio lentelės, ruoštos Refor profesionalų. 

VIETA. Itin rami ir patogi vieta gyventi. Nepravažiuojama gatvė, labai geri ir solidūs kaimynai! Zapyškio miestelis su pilnai išvystyta infrastruktūra gyventi. Mokykla, darželis, biblioteka, parduotuvės, bažnyčia, autobusų stotelė. Pro Zapyškio miestelį teka Nemunas, šiuo metu restautuojama Zapyškio bažnyčia, tad bus dar gražesnė vieta pasivaikščiojimams ir ramiam laikui su šeima. Prie pat namo yra miškas, kuriame gausu uogų, grybų ir kitų gėrybių. Iki Kauno miesto vos 20 minučių automobiliu.

KVIEČIAME JUS APŽIŪRAI!

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.