Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Parduodamas 1 k. butas A.Mackevičiaus g.

Aprašymas60 000 €
Plotas (m²)
32
Kambarių skaičius
1
Šildymas
Dujinis
Statybos metai
1936
Buto aukštas
1/2

PARDUODAMAS NAUJAI SUREMONTUOTAS 1 KAMBARIO, STUDIJOS TIPO BUTAS PRIE PAT KAUNO CENTRO, A. MACKEVIČIAUS G.!

GERAS VARIANTAS INVESTICIJAI IR NUOMAI!
PARDUODAMA SU BALDAIS IR BUITINE TECHNIKA!

ĮRENGIMAS. Naujai suremontuotas 1 kambario butas. Atskiras įėjimas į butą. Butui atliktas pilnas kapitalinis remontas. Sudėti nauji plastikiniai langai, įrengos pliusuotos žaliuzės, pakeista el. instaliacija, vamzdynas. Virtuvė sujungta kartu su kambariu, butas studijos tipo. Virtuvėje yra nauji baldai, viryklė, šaldytuvas, gartraukis ir kt. Išskleidžiama sofa - lova. Buto sienos dažytos, tapetuotos, grindys sudėtas kokybiškas laminatas. Dušo ir wc patalpos sujungtos. Yra skalbimo mašina, gyvatukas. Butas šildomas individualiai - dujiniu katilu, įrengtas grindinis šildymas. Taip pat bute yra įrengtas kondicionierius, kuriuo galima vėsintis vasaros laikotarpiu. Bute įrengta signalizacija.
Prie buto yra terasa, iš kurios galima mėgautis geru oru ir gamta.

NAMAS. Rąstinis tvarkingas namas. Buto fasadas renovuotas, naujai apkaltas lentelėmis. Viso name yra tik keli butai. Tad itin rami kaimynystė, ramūs ir draugiški gyventojai. Tvarkingas kiemas. Yra galimybė parkuotis automobilį šalimais buto, išlyginta aikštelė.

VIETA. Labai patogi vieta gyventi ar nuomoti šį butą studentams. Pats miesto centras iki Laisvės al. vos 3 min pėsčiomis, iki senamiesčio vos 5 min. pėsčiomis.

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime Jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę Jums padėti.