Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Parduodamas 2 kamb. butas Laisvės al.

Aprašymas130 000 €
Plotas (m²)
61
Kambarių skaičius
2
Šildymas
Centrinis
Statybos metai
1938
Buto aukštas
4/4

PARDUODAMAS ERDVUS IR ŠIUOLAIKIŠKAS 2 KAMBARIŲ BUTAS PAČIOJE KAUNO MIESTO ŠIRDYJE, LAISVĖS AL.
Su vaizdu į Kauno Kristaus prisikėlimo bažnyčią bei Laisvės alėją!

Parduodamas butas esantis bendroje nuosavybėje su bendrasavininkais.

ĮRENGIMAS. 61 kv.m. ploto butas. Erdvi, šviesi svetainė sujungta su virtuve, iš svetainės yra išėjimas į balkoną su nuostabiu vaizdu į Kauno Kristaus prisikėlimo bažnyčią! Aukštos buto lubos! Didelis miegamasis kambarys su vaizdu į Laisvės alėją. Butui prieš 8 metus buvo atliktas kapitalinis remontas. Sienos - dažytos, grindys - natūtalaus medžio parketlentės. Vonios ir wc patalpos sujungtos. Bute įra įrengtas sandėliukas/sieninė spinta. Taip pat įrengtas boileris pašildantis karštą vandenį. Butas parduodamas su baldais. 

NAMAS. Mūrinis namas. Nuolat tvarkoma ir prižiūrima laiptinė. Laiptinėje nedaug gyventojų tad nesigirdi triukšmo! Plastikiniai laiptinės langai, kodinės durys. Draugiški ir ramūs kaimynai. 

VIETA. Itin patogi vieta gyventi, pats miesto centras, renovuota Laisvės alėja. Netoliese yra parduotuvės, restoranai, universitetai, autobusų stotelės, poliklinika ir kt. Iki Kauno autobusų stoties vos 10 min. pėsčiomis, iki PPC "Akropolis" vos 6 min. pėsčiomis. Viskas pasiekiama vos kelių minučių bėgyje.

Puiki investicija į nekilnojamąjį turtą!

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.