Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Parduodamas 3 k. butas Geležinio Vilko g.
brokeris Gintarė Kriuogaitė
Gintarė Kriuogaitė
+370 633 90353
gintare@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas85 000 €
Plotas (m²)
62
Kambarių skaičius
3
Šildymas
Centrinis
Statybos metai
1978
Buto aukštas
5/9

PARDUODAMAS VIDINIS, 3 K. BUTAS GELEŽINIO VILKO G., KALNIEČIUOSE. 

ĮRENGIMAS. Parduodamas šviesus ir šiltas, 3 kambarių butas. 62 kv.m. ploto, patogaus išplanavimo butas. Erdvi svetainė iš kurios patenkama į balkoną. Du miegamieji kambariai, virtuvė, vonios kambarys ir wc patalpa. Bute yra erdvus sandėliukas susidėti daiktams bei tapli sieninė spinta. Plastikiniai langai, šarvo durys. Grinys - parketas, sienos - tapetuotos. Butui priklauso rūsio sandėliukas. Neseniai pakeisti pagrindiniai nuotekų stovai.

NAMAS. 1978 m. statybos blokinis namas. Butas yra vidinis, penktame aukšte iš devynių. Prižiūrima namo aplinka bei laiptinė. Kodinės durys. Draugiški ir ramūs kaimynai. Erdvi aikštelė pasistatyti automobiliams. 

VIETA. Labai patogi vieta gyventi. Namas randasi toliau nuo pagrindinės gatvės, tad jokio triukšmo. Netoliese yra prekybos centrai, stotelės, poliklinika ir kt. Iki Kauno miesto centro vos 13 min. automobiliu. Patogus išvažiavimas į autostradą. 

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime Jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę Jums padėti.