Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Parduodamas 3 k. butas Taikos pr.
brokeris Gintarė Kriuogaitė
Gintarė Kriuogaitė
+370 633 90353
gintare@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas58 000 €
Plotas (m²)
47
Kambarių skaičius
3
Šildymas
Centrinis
Statybos metai
1970
Buto aukštas
2/5

PARDUODAMAS 3 KAMBARIŲ, 47 KV.M. PLOTO BUTAS TAIKOS PR. KAUNE.

ĮRENGIMAS. Butas antrame namo aukšte iš penkių. Pereinama svetainė iš kurios patenkama į du miegamuosius kambarius. Viename iš miegamųjų yra išėjimas į balkoną. Vonios ir wc patalpos sujungtos. Vituvės ir svetainės kambarių langai eina į vidinį kiemą, tad nėra triukšmo nuo gatvės. Buto langai mediniai. Butui reikalingas kapitalinis remontas. 

NAMAS. 1970 m. statybos blokinis namas. Butas randasi antrame namo aukšte. Užsandarintos namo siūlės. Namą prižiūri "Mano būstas". Didelė parkavimo aikštelė tad visada yra vietos automobiliui.

VIETA. Labai patogi ir gera vieta gyventi ar investuoti į nekilnojamąjį turtą. Puikus susisiekimas su visais mikrorajonais, netoliese yra autobusų stotelės. Šalimais yra naujai sutvarkytas Draugystės parkas, kuriame galima pasivaikščioti bei pasportuoti ar kitaip praleisti laiką. Netoliese yra prekybos centrai, parduotuvės, turgus, mokyklos ir kt. Iki miesto centro vos 10 min. automobiliu. 

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime Jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę Jums padėti.