Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Parduodamas namas Kauno rajone Girininkų II k.
brokeris Gintarė Kriuogaitė
Gintarė Kriuogaitė
+370 633 90353
gintare@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas270 000 €
Plotas (m²)
155
Sklypo Plotas (a)
9.08
Kambarių skaičius
5
Šildymas
Aeroterminis
Statybos metai
2024
PARDUODAMAS NAMAS KAUNO RAJONE! IŠSKIRTINIO, MODERNAUS PROJEKTO, GRAŽIOJE VIETOJE, ŠALIMAIS MIŠKO, GIRININKŲ II K. 
A++ ENERGETINĖS KLASĖS.

YPATYBĖS. 155 kv.m. ploto namas, keturių kambarių, dviejų san. mazgų, erdvia svetainės ir virtuvės zona, gražiu atsiveriančiu vaizdu į mišką. Erdvus, išskirtinis ir patogus namas šeimai, ramioje vietoje. Name yra suprojektuota techninė patalpa (8,14 kv.m) su papildoma vieta laikyti daiktams. Pagrindinis miegamasis kambarys (17,87 kv.m.) su privačiu san. mazgu bei drabužine. Du miegamieji kambariai (13 ir 13,89 kv.m.), darbo kambarys (11,5 kv.m.), vonios ir wc patalpa (8,63 kv.m.) bei pagrindinė erdvi setainės ir virtuvės zona (48,17 kv.m.) su nuostabiu vaizdu į mišką, iš svetainės yra išėjimas į terasą. Plačiai atsidarančios langų vitrinos per visą namo sieną. Degintos medienos terasa (20 kv.m.) su įrengtu automatiniu terasos apšvietimu. Aukštos 2,95 metrų lubos namui suteikia dar daugiau erdvės ir modernumo.

NAMAS. 2023 m. statybos namas, A++ energetinė klasė.
- Sienos - FIBO blokeliai, apšiltintos putų polistirolu 30 cm, EPS 80.
- Gręžtiniai pamatai, apšiltinta putų polistirolu: rostverkas 20 cm, iš lauko pusės 20 cm., iš vidaus 10 cm.
- Grindys apšiltintos putų polistirolu 25 cm, EPS 100.
- Stogas apšiltintas - akmens vata, 40 cm ir 5 cm polistirolas. Prilydoma dviguba stogo danga. Stogo pakalimas - fibrocementinės dailylentės.
- Trijų stiklų, naujos kartos, A++ klasės SALAMANDER langai, antracito spalvos.
- Namo vidaus sienos - dvigubas gipsas.
- Visame name išvedžiota elektros instaliacija, signalizacija, dūmų detektoriai, santechnika atvesta į taškus. Name įrengtas grindinis šildymas.
- Namo fasadinė apdaila - struktūrinis tinkas ir apdailinės betoninės plytelės.

SKLYPAS. 8,49 a sklypo plotas. Sklypas aptvertas segmentine tvora su betonuotu borteliu, apsodintas suaugusiomis pušimis. Automobilių parkavimo vieta bei takeliai išklota moderniomis Prisma granit trinkelėmis. Pavasarį sklypas bus išlygintas, pasėta veja.

KOMUNIKACIJOS. Vietinis kvartalinis gręžinys. Miesto kanalizacija. Lietaus kanalizacija.

VIETA. Labai graži ir patogi vieta gyventi, prie pat miško. Asfaltuotas privažiavimas. Visai netoliese yra Ringaudai, su pilnai išvystyta infrastruktūra, kuriame yra mokykla, darželis, VDU Ugnės Karvelis gimnazija, poliklinika, parduotuvės, grožio salonas, sporto salė ir kt. Iki Kauno miesto centro vos 14 km. Taip pat labai patogus išvažiavimas į Via Baltica autostradą. Šalimais modernus Convivo laisvalaikio centras (žirgynas). Itin patogu - mokyklinis autobusiukas veža vaikus į mokyklą. Grinininkų II k šalimais Poderiškės, Mastaičiai, Ringaudai. Patogus susisiekimas su Mastaičiais (Mastaičių baseinu), Garliava.

#prabangusnamas #namaskaunorajone #namaikaunorajone #girininkai #poderiškiai #ringaudai # mastaičiai #namaikaunorajone #ntkaunorajone 

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime Jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę Jums padėti.