Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
PARDUODAMAS NAMAS NETOLIESE EŽERO

Aprašymas125 000 €
Plotas (m²)
227,72
Sklypo Plotas (a)
16.47
Kambarių skaičius
6
Šildymas
Dujinis
Statybos metai
1987

PARDUODAMAS GYVENAMASIS NAMAS/SODYBA VOS 150 METRŲ IKI DIDŽIULIO/DAUGŲ EŽERO!

ĮRENGIMAS. Parduodamas namas išskirtinėje, gražioje vietoje Daugų m. Alytaus rajone. Edvus ir patogaus išplanavimo, 227 kv. m. ploto gyvenamasis namas. Pirmame namo aukšte šiuo metu yra suformuoti 3 kambariai, erdvi virtuvė, vonios ir wc patalpa. Galimybė koreguoti išplanavimą ir įsirengti erdvę 43 kv.m. ploto svetainę. Antrame namo aukšte yra trys miegamieji kambariai. Iš dviejų miegamųjų yra išėjimai į du atskirus balkonus. Vienas iš balkonų yra įstiklintas. Taip pat yra sausa ir švari palėpė, kurioje esant poreikiui galima įsirengti san. mazgą. Po visu namu yra sausas ir šiltas rūsys. Kelios pagalbinės patalpos, buvo numatyta įsirengti pirtį bei priešpirtį. Rūsyje buvo gyvenama tad patalpos tvarkingos, yra virtuvėlė su išėjimu į kiemą. Vienoje iš rūsio patalpų yra katilinė - įrengtas naujas dujinis Junkers šildymo katilas su vandens pašildymo sistema. Taip pat yra ir likęs kieto kuro katilas, kuriuo taip pat esant poreikiui galima būtų naudotis. Į namą yra du atskiri įėjimai tad galimybė prisitaikyti namą kelioms šeimoms.
Namui neseniai atliktas kosmetinis remontas - dažytos sienos, sudėtas grindų laminatas, pakeisti plastikiniai langai, šarvuotos įėjimo durys. Vidaus durys - natūralaus medžio. Namo šildymas reguliuojasi su termostatu.
Į namą atvestos visos miesto komunikacijos, vanduo, kanalizacija. Taip pat nuo seno yra likęs vandens šulinys. Atvestas Telia internetas.  

NAMAS. 1987 m. statybos mūrinis namas. Itin geros ir kokybiškos statybos namas, šviesus ir šiltas. 

SKLYPAS. Sklypas aptvertas tvora bei apsodintas tujomis, kurios jau sudarė akliną tvorą nuo gatvės bei kaimynų, tad kieme galima jaustis visiškai privačiai! Sklypas 16,47 arų, jame auga vaismedžiai bei krūmai. Yra ūkinis pastatas su garažu, šiltnamis. Išasfaltuotas įvažiavimas automobiliams.

VIETA. Namas randasi gražiame Daugų miestelyje, Alytaus rajone. Nuo namo iki ežero pakrantės, paplūdymio vos 150 metrų!! Itin graži ir sutvarkyta Daugų miestelio aplinka. Netoliese yra parduotuvė "Maxima", degalinė, bažnyčia, Daugų sinagoga - kultūros namai, Daugų piliakalnis ir kt. Nuo parduodamo namo iki Alytaus vos 20 min. automobiliu. Iki Vilniaus miesto centro - 1,15 min. automobiliu, iki Kauno miesto centro - 1,20 min. 

Itin graži ir rami vieta gyventi arba vasaroti prie pat vieno iš švariausių ir didžiausių ežerų Lietuvoje! 

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime Jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę Jums padėti.