Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Parduodamas namas su sklypu Kėdainių r.
brokeris Gintarė Kriuogaitė
Gintarė Kriuogaitė
+370 633 90353
gintare@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas85 000 €
Plotas (m²)
172,05
Sklypo Plotas (a)
107
Kambarių skaičius
5
Šildymas
Kietu kuru
Statybos metai
1992

PARDUODAMAS TVARKINGAS NAMAS SU IŠPUOSELĖTU KIEMU BEI ŽEMĖS ŪKIO PASKIRTIES SKLYPU ŠAILIA NAMO, TISKŪNŲ K. KĖDAINIŲ R.!

ĮRENGIMAS. Šviesus, tvarkingas 172 kv.m. ploto namas su išpuoselėtu kiemu. Pirmame namo aukšte yra virtuvė, erdvi svetainė, du miegamieji kambariai bei wc ir vonios kambarys, kuriame integruotas kombinuotas boileris pašildantis karštą vandenį. Į namą yra du atskiri patekimai su verandomis. Antrame namo aukšte du miegamieji kambariai bei antro aukšto wc, bei sandėliukas. Rūsys po visu namu. Yra įrengtas garažas, papildomos patalpos daržovių laikymui, malkom. Rūsyje yra apynaujis, puikiai veikiantis kieto kuro katilas, greitai apšildantis visą namą. Taip pat rūsyje yra įrengta pirtis su priešpirčiu. Visame name sudėti plastikiniai langai. Parduodama su name likusiais baldais.

KOMUNIKACIJOS. Namas prijungtas prie miesto komunikacijų (vandentiekis, kanalizacija). Taip pat yra ir vietinė kanalizacija bei šulinys.

SKLYPAS. 25 arai, itin išpuoselėtas, prižiūrėtas namų valdos sklypas. Apsodintas vaismedžiais, vaiskrūmiais, dekoratyviniais augalais, gėlėmis. Nuo gatvės pusės apsodintos tujos. Sklype yra mūrinis ūkinis pastatas su garažu. 

Kartu su namu parduodamas ir žemės ūkio paskirties sklypas 0,82 ha, žemės našumo balas - 62. Žemės ūkio paskirties sklypas nuomojamas ūkininkui.

NAMAS. 1992 m. mūrinis namas. Namo fasadinės sienos yra apšiltintos ir apkaltos dailylentėmis, tad namas šiltas. 

VIETA. Labai graži ir rami vieta gyventi. Tiskūnų miestelis nutolęs vos 4 kilometrai nuo Kėdainių. Netoliese autobusų stotelė, parduotuvė "Aibė". Sutvarkytas ir gražus Tiskūnų k. Mokyklinis autobusiukas vežioja vaikus į Kėdainių mokyklą. 

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.