Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Parduodamas nebaigtas statyti namas Pagirių k.
brokeris Gintarė Kriuogaitė
Gintarė Kriuogaitė
+370 633 90353
gintare@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas100 000 €
Plotas (m²)
141,28
Sklypo Plotas (a)
17.44
Kambarių skaičius
3
Šildymas
Oras vanduo
Statybos metai
2014

Parduodamas nebaigtas statyti namas, didelis sklypas su tvenkiniu ir ūkiniu pastatu Pagirių k. Kauno r.

Namas. Namas mūrinis, 141,28 kv.m. ploto, 51% baigtumo. 2014 m. statybos namas, kuriam 2018 m. buvo atliekama rekonstrukcija. Yra gautas leidimas rekonstrukcijai, paruoštas projektas, vizualizacijos. Šiuo metu name visos nereikalingos pertvaros išgriautos, paliktos laikančios sienos. Sutapdintas stogas (stogo danga PVC, apsiltintas 40 cm neoporo sluoksniu), trūksta tik apdailinės medžiagos. Svetainėje ir per visą vonios kambarį pagal projektą, turėtų būti įrengtas stoglangis. Yra įrengtas vandens gręžinys (156 m), pilnai veikiantis su įvadu į namą ir įranga. Namo šildymas numatytas oras vanduo, šildomos grindys su šilumos siurbliu. Elektra yra atvesta į namą. Numatyta vietinė kanalizacija. Name numatyta: du miegamieji kambariai, erdvi svetainė, san. mazgas, drabužinė, sandėliukas. Po dalimi namo yra rūsys.

Sklype yra apie 100 kv.m. ploto mūrinis ūkinis pastatas/garažas. Po ūkiniu pastatu yra rūsys bei pastogė. 

SKLYPAS. 17,44 a ploto, visas sklypas aptvertas tvora, apsodintas tujomis. Sklype yra iškastas ir įžuvintas tvenkinukas. Iš terasos galėsite grožėtis pietvakarine saule ir tvenkiniu. Sklypas apsodintas vaismedžiais. Nuošali ir labai rami vieta gyventi!

VIETA. Sklypas ribojasi su upeliu, netoliese yra miškas ramiam pasivaikščiojimui gamtoje. Iki Kauno miesto centro vos 20 min automobiliu, puikus susisiekimas su autostrada Vilnius - Kaunas - Klaipėda, Via Baltica. 

Daugiau informacijos telefonu!

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.