Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Parduodamas sodo namas M. Zariškių k.

Aprašymas37 000 €
Plotas (m²)
54
Sklypo Plotas (a)
6.31
Kambarių skaičius
3
Šildymas
Kietu kuru
Statybos metai
1986
Sklypo paskirtis
Mėgėjų sodo

PARDUODAMAS TVARKINGAS, MŪRINIS SODO NAMAS, NETOLIESE TVENKINIO IR TIK 33 MIN. NUO KAUNO!

ĮRENGIMAS. Pirmame namo aukšte yra tamburas/veranda. Svetainė, miegamasis kambarys, virtuvės patalpa. Į namą yra du įėjimai. Laiptai vedantys į antrą aukštą, po laiptais yra sieninė spinta. Antrame aukšte yra viena bendra erdvė, tačiau yra galimybė iš šios erdvės susiformuoti du atskirus miegamuosius kambarius, kadangi yra pakankamai langų. Name galima gyventi ir žiemą. Šildymas krosnimi - kietu kuru. Po namu yra rūsys, kuriame įrengta pirtis, erdvus garažas ir šalia garažo esantis sandėliukas. Name yra vietos įsirengti san. mazgui. Draugiška, rami kaimynystė. Nemažai gyvenamų namų. Vos 200 metrų iki sodų bendrijos tvenkinio, kuris nuolat tvarkomas ir prižiūrimas. Itin stipri bendrija! Saugi kaimynystė. Nuolat rakinami gatvelės vartai, aptverta teritorija. 

KOMUNIKACIJOS. Vandens šulinys, elektra.

NAMAS. 1986 m. statybos mūrinis namas. Namui pakeistas naujas stogas. Visame name sudėti plastikiniai langai.

VIETA. Itin graži vieta gyventi. Vos 600 metrų iki Jūrės miestelio, kuriame yra parduotuvė, kulturos namai, bažnyčia ir kt. Iki Kauno miesto vos 33 min. automobiliu. Taip pat šalimais Jūrės mstl. yra traukinių stotis, tad iki Kauno vos per 20 min. nuvažiuosite traukiniu, itin patogiai! Iki Kazlų rūdos - 9 km. iki Skriaudžių mstl. 7 km. Aplink gražūs ir gausūs miškai pilni uogų bei grybų.

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime Jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę Jums padėti.