Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Parduodami butai investicijai Laisvės al.
brokeris Gintarė Kriuogaitė
Gintarė Kriuogaitė
+370 633 90353
gintare@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas128 000 €
Plotas (m²)
32
Kambarių skaičius
1
Šildymas
Dujinis
Statybos metai
1940

PARDUODAMI DU BUTAI PRITAIKYTI NUOMAI, PAČIOJE MIESTO ŠIRDYJE, LAISVĖS ALĖJOJE, KAUNE, SU ATSKIRU, PRIVAČIU ĮĖJIMU TIK ŠIEMS BUTAMS.

1 butas - 32 kv.m. ploto - 128 000 Eur.
2 butas - 40 kv.m. ploto - 157 000 Eur.

Paruodami butai yra vienas turtinis vienetas, tačiau dujų bei vandens apskaita yra atskira. Kiekviename bute šildymas reguliuojamas atskirai. Yra galimybė ir atskirti butus atskirais turtiniais vienetais. Taip pat galimybė yra pirkti ir vieną butą.

ĮRENGIMAS.  Parduodami butai yra naujai suremontuoti. Naujai išvedžiota el. instaliacija, vamzdynai. Bute sudėti kokybiški plastikiniai langai. Grindys - kokybiškas laminatas, sienos - dažytos. Kiekviename bute yra po atskirą šildymo sistemą - dujinį katilą, taip pat yra įrengti termostatai, su kuriais galima reguliuoti temperatūrą bute. Tiek viename, tiek kitame bute svetainė sujungta su virtuve, yra visi reikiami baldai spinta, sofa, lova, valgomasis stalas ir kt. Vonios patalpos sujungtos su wc, yra įmontuotos skalbimo mašinos. Abu butai turi yra šviesūs, patenka pakankamai šviesos. Patekimas į šiuos butus yra atskiras, atsirakinate buris ir patenkate į privačią šiems dviems butams priklausančią laiptinę. Laiptinė taip pat naujai sutvarkyta. Butai yra išsidėstę per visą antrąjį pastato aukštą. Tad išties nedaug kaimynų bei nėra jokių bendrijos mokesčių. 

NAMAS. 1940 m. statybos mūrinis namas, 2012 m. pastatui atlikta renovacija. Pakeistas stogas, atnaujintas pastato fasadas. Name vos keli butai tad itin rami kaimynystė. Yra vidinis kiemas automobiliams.

VIETA. Namas kuriame yra butai randasi Laisvės alėjos vidiniame kieme, tad nėra jokio triukšmo. Strategiškai patogi užsiimti nuoma trumpalaikei ar ilgalaikei nuomai! Neabejotinai nuolatinis nuomos užimtumas garantuotas.

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime Jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę Jums padėti.