Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Parduodami kotedžai Rinkūnų k.
brokeris Gintarė Kriuogaitė
Gintarė Kriuogaitė
+370 633 90353
gintare@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas137 000 €
Plotas (m²)
102
Sklypo Plotas (a)
4.6
Kambarių skaičius
4
Šildymas
Aeroterminis
Statybos metai
2022

PARDUODAMI NAUJOS STATYBOS A++ KLASĖS, KOKYBIŠKI 102 KV.M. PLOTO SUBLOKUOTI NAMAI, KAUNO RAJONE, RINKŪNŲ K.

NAMO BAIGTUMAS - 80%.
GALIMYBĖ ĮSIGYTI NAMĄ SU SU PILNA APDAILA BEI IŠPLANAVIMĄ KOREGUOTI PAGAL SAVO POREIKIUS!

- 102 KV.M. PLOTO, 4 KAMBARIŲ NAMAS;
- 4,6 A SKLYPO PLOTAS KIEKVIENAM NAMUI!
- A++ ENERGETINĖS KLASĖS;
- VOS 15 MIN. IKI KAUNO MIESTO CENTRO!

ĮRENGIMAS. Parduodami namai šiuo metu yra 80% baigtumo. Tačiau yra galimybė rezervuoti namą su pilna vidaus apdaila. Suprojektuoti patekimai į kotedžus iš skirtingų pastato pusių dėl privatumo!
Dalinės apdailos aprašas: viduje išbetonuotos grindys, įrengtas grindinis šildymas. Išvedžiota elektros instaliacija. Išvedžiota santechnika į taškus, sumontuoti vidiniai wc. Apšiltintas stogas. Įrengta šildymo sistema.

Pirmame namo aukšte suprojektuota erdvi svetainė su valgomuoju (33 kv.m.) su virtuvės zona (8,8 kv.m.), techninė patalpa, katilinė, pirmo aukšto wc. Svetainėje suprojektuoti dideli langai, tad svetainė šviesi ir jauki. Iš svėtainės yra išėjimas į kiemelį/terasą.
Antrame namo aukšte suprojektuoti trys (12 kv.m., 13 kv.m., 12 kv.k.) erdvūs miegamieji kambariai. Pagrindinis miegamasis kambarys su drabužine. Vonios ir wc patalpa sujungta. Galimybė koreguoti išplanavimą pagal save.

STATYBA. 2022 m. statybos, A++ klasės. Gręžtiniai pamatai. Sienos - keramikiniai blokeliai. Šlaitinis stogas - cinkuota skarda. Sumontuoti plastikiniai langai su 3 stiklo paketais. Lauko durys - plastikinės, A+ klasės. Įrengtas lauko apšvietimas. Taip pat atvesti laidai apsaugos kameroms. Fasadas - dažytas tinkas bei bus aplklijuota klinkerio plytelėmis.

SKLYPAS. Itin dideli sklypai, kiekvienam kotedžui po 4,6 arų. Sklypas išlygintas. Yra atvestos ietinės komunikacijos. Vanduo - gręžinys, kanalizacija - valymo įrenginiai priklausantys tik šiems dviems kotedžams.

VIETA. Labai rami vieta gyventi. Iki parduodamų namų privažiavimas asfaltuotu keliu. Apstatyta, apgyvendinta kaimynystė, tik naujos statybos namai. Iki miesto centro vos 15 min. automobiliu, 13 km. Netoliese yra mokykla, darželis, parduotuvės, autobusų stotelė ir kt.

Daugiau informacijos telefonu! +370 633 90353
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime Jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę Jums padėti.