Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Parduodami kotedžai Rinkūnų k.
brokeris Gintarė Kriuogaitė
Gintarė Kriuogaitė
+370 633 90353
gintare@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas97 000 €
Plotas (m²)
102
Sklypo Plotas (a)
4.6
Kambarių skaičius
4
Šildymas
Aeroterminis
Statybos metai
2022

PARDUODAMI NAUJOS STATYBOS A++ KLASĖS, 102 KV.M. PLOTO SUBLOKUOTI NAMAI, KAUNO RAJONE, RINKŪNŲ K.

GALIMYBĖ ĮSIGYTI NAMĄ SU DALINE APDAILA (80% baigtumo) KAINA - 153 000 Eur.
Namų atidavimas su daline apdaila planuojamas iki 2023 m. vasaros.

- 102 KV.M. PLOTO, 4 KAMBARIŲ NAMAS;
- 4,6 A SKLYPO PLOTAS KIEKVIENAM NAMUI!
- A++ ENERGETINĖS KLASĖS;
- AEROTERMINIS ŠILDYMAS, ORAS-VANDUO;
- VOS 15 MIN. IKI KAUNO MIESTO CENTRO!

ĮRENGIMAS. Parduodami namai šiuo metu yra 51% baigtumo. Tačiau yra galimybė rezervuoti namą su pilna išorės ir vidaus daline apdaila - 80% baigtumo. Dalinės apdailos pabaigimas planuojamas 2023 m. gegužės - birželio mėn. Suprojektuoti patekimai į kotedžus iš skirtingų pastato pusių dėl privatumo!
Dalinės apdailos aprašas: viduje išbetonuotos grindys, įrengtas grindinis šildymas. Įrengtos kambarių pertvaros. Išvedžiota elektros instaliacija, ištinkuotos sienos. Išvedžiota santechnika į taškus, sumontuoti vidiniai wc. Apšiltintas stogas. Įrengta šildymo sistema.

Pirmame namo aukšte suprojektuota erdvi svetainė su valgomuoju (33 kv.m.) su virtuvės zona (8,8 kv.m.), techninė patalpa, katilinė, pirmo aukšto wc. Svetainėje suprojektuoti dideli langai, tad svetainė šviesi ir jauki. Iš svėtainės yra išėjimas į kiemelį/terasą.
Antrame namo aukšte suprojektuoti trys (12 kv.m., 13 kv.m., 12 kv.k.) erdvūs miegamieji kambariai. Pagrindinis miegamasis kambarys su drabužine. Vonios ir wc patalpa sujungta.

STATYBA. 2022 m. statybos, A++ klasės. Gręžtiniai pamatai. Sienos - keramikiniai blokeliai. Šlaitinis stogas - cinkuota skarda. Bus įrengti plastikiniai langai su 3 stiklo paketais. Lauko durys - plastikinės, A+ klasės.

SKLYPAS. Sklypas išlygintas, į kiemą įvažiavimas išgrystas trinkelėmis. Vietinės komunikacijos. Vanduo - gręžinys, kanalizacija - valymo įrenginiai.

VIETA. Labai rami vieta gyventi. Iki parduodamų namų privažiavimas asfaltuotu keliu. Apstatyta, apgyvendinta kaimynystė, tik naujos statybos namai. Iki miesto centro vos 15 min. automobiliu, 13 km. Netoliese yra mokykla, darželis, parduotuvės, autobusų stotelė ir kt.

Daugiau informacijos telefonu! +370 633 90353
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime Jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę Jums padėti.