Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Parduodami du sklypai 8,01 ha ploto Kauno raj.
brokeris Gintarė Kriuogaitė
Gintarė Kriuogaitė
+370 633 90353
gintare@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas95 000 €
Plotas (a)
801
Sklypo paskirtis
Žemės ūkio paskirtis

PARDUODAMI DU ŽEMĖS ŪKIO PASKIRTIES SKLYPAI KAUNO RAJONE. PUIKUS VARIANTAS VYSTYTI VERSLĄ STATANT POILSIO NAMELIUS NUOMAI, VYSTYTI INDIVIDUALIĄ SODYBĄ AR ĮKURTI ŽIRGYNĄ!

SKLYPAI: 

5,6850 Ha sklypas randasi labai ramioje ir gražioje Altoniškių miestelio pašonėje. Išskirtinės formos sklypas su dalimi miško, palei sklypą eina upelis. Dalis sklypo yra šlaite, tai labai graži vieta įrengti poilsio zonas, kadangi aplink miškas. Labai graži vieta statyti individualią sodybą arba statyti poilsio namelius nuomai. Yra galimybė išsikasti 25 arų tvenkinį, aplink kurį galima statyti namelius ar pirtį. Palei sklypą praeina elektra, tad nesudėtingas prisijungimas prie elektros. Šiuo metu sklypas prižiūrimas ir dirbamas. Už 800 metrų yra Altoniškių tvenkinys, kuriame galima žvejoti ir maudytis.

2,3268 Ha sklypas esantis prie pat "Nemuno" upės, tad vieta itin graži. Yra galimybė ant šio sklypo statyti lengvos konstrukcijos namelius, ar pirtį, vystyti žuvininkystės ar kempingo verslą. Sklypas lygaus reljefo, stačiakampio formos. Sklypas prižiūrėtas, tvarkingas, nėra nereikalingų krūmų. Palei sklypą praeina elektra. Labai patogus ir geras privažiavimas prie sklypo asfaltu. Kaimynystėje yra įsikūrę tvarkingos privačios sodybos.

Parduodami sklypai kartu, kadangi vystant reakreacinio pabūdžio verslą priėjimas prie upės itin svarbus. 

VIETA. Itin graži ir rami vieta. Sklypai randasi Altoniškių miestelyje. Iki Kauno miesto vos 25 km. tai yra vos 29 min. automobiliu. Geras susisiekimias iki sklypų. Netoliese didžiojo sklypo yra Altoniškių tvenkinys. Altoniškiuose yra vietinė maisto prekių parduotuvė. Taip pat netoliese yra Zapyškio miestelis su pilnai išvystyta infrastruktūra - parduotuvės, mokykla, darželis, degalinė ir kt.

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime Jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę Jums padėti.