Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Paruodamas sodo namas Šilėnų k.
brokeris Gintarė Kriuogaitė
Gintarė Kriuogaitė
+370 633 90353
gintare@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas



32 800 €
Plotas (m²)
66,14
Sklypo Plotas (a)
6.02
Kambarių skaičius
2
Statybos metai
2022
Sklypo paskirtis
Mėgėjų sodo

PARDUODAMAS SODO SKLYPAS SU NAUJU NAMELIU, ITIN GRAŽIOJE IR MIŠKINGOJE VIETOJE, ŠILĖNŲ K., BIRŠTONO RAJ.

- Naujos statybos sodo namas;
- Pavėsinė;
- Šalia esantis, bendro naudojimo sodų bendrijos tvenkinys;
- Netoli miško;
- Puikus asfaltuotas privažiavimas;
- Elektra;

NAMAS. Karkasinis, naujai, kokybiškai pastatytas sodo namas su terasa. Erdvi terasa ir vaizdas į kiemą bei į mišką. Name sudėti plastikiniai langai. Skardinis stogas. Sklype yra likęs ir senasis geros būklės, medinis namas, statytas 1990 m., kurį galima įsirengti ir turėti daugiau gyvenamo ploto.

SKLYPAS. Sklypo plotas 6,02 arai. Sklypas prižiūrėtas ir tvarkingas, stačiakampio formos, apsodintas vaiskrūmiais. Sklype yra pastatytas lauko Bio tualetas ir pavėsinė. Sklypas kraštinis. Patogus ir geras privažiavimas iki sodų - naujai asfaltuotas kelias. Kaimynystėje sklypai nuolat prižiūrimi ir itin tvarkingi. Nemažai nuolat gyvenančių visus metus.
Sklypui atlikti kadastriniai matavimai.

VIETA. Labai graži ir rami vieta! Iki sodo sklypo privažiavimas tvarkingu, geru keliu. Aplink gausūs miškai, kuriuose yra uogų, grybų ir kitų gėrybių. Vos 10 km iki Birštono. 55 km iki Kauno miesto.

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime Jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę Jums padėti.