Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Ryšių g. 2 kambarių butas
brokeris Gintarė Kriuogaitė
Gintarė Kriuogaitė
+370 633 90353
gintare@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas107 000 €
Plotas (m²)
63
Kambarių skaičius
2
Šildymas
Centrinis
Statybos metai
1976
Buto aukštas
3/5

PARDUODAMAS KAPITALIAI SUREMONTUOTAS 2 KAMBARIŲ BUTAS RYŠIŲ G. KAUNE! 

ĮRENGIMAS. Butui prieš kurį laiką atliktas kapitalinis remontas, keista elektros instaliacija, vamzdynai, radiatoriai, naujai įstiklintas bei apšiltintas balkonas ir buto grindys. Butas erdvus ir šviesus, 63 kv.m. ploto. Didelė svetainė iš kurios patenkama į balkoną, erdvi virtuvė su valgomuoju, miegamasis kambarys, vonios ir wc patalpos sujungtos, taip pat bute yra didelis sandėliukas su lentynomis daiktams laikyti. Buto sienos - tapetuotos, grindys - laminatas, kokybiški plastikiniai langai, virtuvės komplektas. Buto langai į pietų šiaurės puses, tad butas šviesus ir šiltas. Buto šarvo durys. Butui priklauso sandėliukas rūsyje.

NAMAS. 1976 m. statybos mūrinis namas. Kiekviename aukšte tik po du butus, tad nedaug kaimynų. Tvarkinga laiptinė, kodinės metalinės durys. Didelis kiemas automobiliams, niekada nebūna problemos pasistatyti automobilį.

VIETA. Labai patogi vieta gyventi. Puikus susisiekimas su visais miesto rajonais. Visai netoliese yra KTU universitetas, Kauno varpelio pradinė mokykla, darželis, parduotuvės, poliklinika, prekybos centrai ir kt. Iki miesto centro vos 7 minutės automobiliu. Netoliese yra Kauno Ažuolyno parkas.

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Padėsime Jums profesionaliai ir greitai gauti paskolą kredito įstaigose. Mūsų partneriai: nepriklausomi turto vertintojai, kredito įstaigos, paskolų brokeriai - pasiruošę Jums padėti.