Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Sodo namas Laumėnuose
brokeris Gintarė Kriuogaitė
Gintarė Kriuogaitė
+370 633 90353
gintare@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas48 000 €
Plotas (m²)
59,38
Sklypo Plotas (a)
9.76
Kambarių skaičius
2
Šildymas
Kietu kuru, dyzeliu
Statybos metai
2016

PARDUODAMAS JAUKUS IR LABAI ŠILTAS SODO NAMAS, KURIAME GALIMA GYVENTI ŽIEMĄ! SKLYPAS RIBOJASI SU MIŠKU, TAD ITIN PRIVATI VIETA!

PALIEKAMI VISI BALDAI IR BUITINĖ TECHNIKA.

Įrengimas. 59,38 kv.m. ploto sodo namas. Yra virtuvės zona su atvestomis komunikacijomis, svetainės zona, galima atskirti ir miegamojo kambarį. Kartu wc ir vonios kambarys, vandens boileris. Name įrengta kokybiška krosnis/židinys, kuris labai greitai apšildo visą namą. Naujai išmūrytas kaminas. Grindys - laminatas, sienos - dažytos. Įtempiamos lubos. Name įmontuoti dideli plastikiniai langai, tad patenka daug saulės šviesos. Yra vandens šulinys, bei sodų laistymo vanduo. Vietinė kanalizacija. Plokščias stogas su bitumine danga, yra galimybė statyti antrą aukštą arba įsirengti terasą ant stogo.

Parduodamas namas su buitine technika: šaldytuvas, skalbimo mašina, indaplovė. Taip pat paliekamas papildomas namo apšildymo dyzelinis įrenginys, kuris pilnai apšildo namą per kelias minutes, nuo šio įrenginio galima išvedžioti ortakius į visas patalpas. 

NAMAS. 2016 metais renovuotas mūrinis namas, apšildintas 20 cm. putų polistirolu. Kabinamas namo fasadas - aukštos kokybės keraminės plytelės. Namas statytas kokybiškomis medžiagomis. 

SKLYPAS. Ypatingai privatus ir gražus sklypas. Sklypas ribojasi su mišku. Gatvelė uždara, sklypas randasi pačioje gatvelės gale. Taisyklingos stačiakampio formos sklypas. Apsodintas vaiskrūmiais. Sklype yra įrengtas fontanėlis su baseinu. 

VIETA. Laumėnų k. Kauno rajonas. Privažiavimas asfaltuotas. Gyvenama kaimynystė, solidūs kaimynai. Netoliese namo yra mokyklinio autobuso stotelė. Labai tvarkinga sodų bendrija. Prie pat Kauno Marios, vos 8 minutės pėsčiomis. Iki Kauno miesto 20 minučių automobiliu. 

Daugiau informacijos telefonu!

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.