Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Butas Baltų pr. 185A 42.02 KV.M.
brokeris Gintarė Kriuogaitė
Gintarė Kriuogaitė
+370 633 90353
gintare@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas56 727 €
Plotas (m²)
42,02
Kambarių skaičius
2
Šildymas
Centrinis kolektorinis
Statybos metai
2020
Buto aukštas
2/3

PARDUODAMAS PATOGAUS IŠPLANAVIMO BUTAS, NAUJOS STATYBOS NAME, BALTŲ PR., KAUNE. 

PUIKUS BUTAS INVESTICIJAI! 

ĮRENGIMAS. Parduodamas 42.02 kv.m. ploto butas. Svetainė sujungta su virtuve (27.77 kv.m. ploto), miegamasis kambarys (10.07 kv.m. ploto), tualetas (4.18 kv.m.). Yra balkonas yra pietinę pusę. Butui atlikta dalinė apdaila. Išvedžiotas grindinis šildymas (su atskiru apskaitos skaitikliu), elektros instaliacija, santechnika. Papildomai apšiltintos grindys. Įrengti trapai dušams. Sienos gipso kartono/tinkuotos, sudėti kokybiški A klasės plastikiniai vitrininiai langai iki žemės. Langai į pietus ir pietvakarius. Yra interneto, televizijos, signalizacijos, priešgaisrinės, kondicionieriaus įvadai bei šarvo durys. 

PASTATAS. Naujos 2020 m. statybos mūrinis namas. Statant pastatą buvo keliami itin griežti reikalavimai statybos darbams bei techninei priežiūrai. Ilgametė statytojo patirtis. Namas 3 aukštų, kiekviename aukšte po 3 butus. Parkavimo aikštelė - trinkelės, apšvietimas. Kiemas uždaras, pastatytas šlagbaumas. Pilnai sutvarkytas gerbūvis. 

VIETA. Puikus susisiekimas su visais miesto rajonais. Namas netoli gatvės, todėl nereikia spraustis į kiemus. Parkavimosi vietą lengvai rasite namo kieme ar prie pagrindinės gatvės. Iki senamiesčio vos 3.5 km. Netoliese yra parduotuvės, autobusų stotelės, Kauno klinikinė ligoninė, degalinė, mokyklos darželiai, sporto klubai, kavinės. 


Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.