Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Butas Naujakurių g. Šilainiai
brokeris Iveta Deltuvytytė
Iveta Deltuvytytė
+370 614 42414
iveta@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas79 950 €
Plotas (m²)
64
Kambarių skaičius
3
Šildymas
Centrinis kolektorinis
Statybos metai
2018
Buto aukštas
4/4

PARDUODAMAS PILNAI ĮRENGTAS 64 KV.M. NAUJOS STATYBOS BUTAS NAUJAKURIŲ G., ŠILAINIAI

YPATINGAI ERDVUS, NET 5,5M. AUKŠČIO LOFTAS

ĮRENGIMAS. Parduodamas 64 kv.m. 3 kambarių, lofto tipo butas viršutiniame, ketvirtame aukšte su dideliais langais į pietryčių pusę. Parduodamas butas yra pilnai įrengtas. Svetainė sujungta su virtuve. Tualetas su vonia vienoje patalpoje, visa patalpa išklota aukštos kokybės plytelėmis, įrengta dušo sienelė. Bute išvedžiotas grindinis šildymas. Sienos išdėtos gipsu ir išdažytos, išvedžiota elektros instaliacija sudėti ir pilnai įrengti visi taškai, išvedžiota ir pajungta signalizacija, domofonas, kondicionierius. Antresolės žemiausioje vietoje apie 1,7 m. aukštis. 

NAMAS. Keturių aukštų mūrinis namas. Parduodamas butas yra ketvirtame aukšte. Namas yra teritorijoje, kurioje pilnai sutvarkytas gerbūvis. Šalia namo įrengta automobilių stovėjimo aikštelė. Yra galimybė nusipirkti dvi parkingo vietas. 1 vieta kainuoja 5000 eur. Perkant 2 kaina 8000 eur. Šalia namo įrengta vaikų žaidimo aikštelė. 

VIETA. Iki Kauno miesto centro vos 3,5 km. Šalia mokyklos, darželiai, viešojo transporto stotelė, maisto prekių parduotuvė. Aplinkui naujos statybos namai. Visa gatvė naujai surenovuota, įrengtas gatvių apšvietimas. 

Daugiau informacijos tel. +37061442414
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.