Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Butas Žiežmarių apyl. sen.
brokeris Gintarė Kriuogaitė
Gintarė Kriuogaitė
+370 633 90353
gintare@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas26 900 €
Plotas (m²)
54,12
Kambarių skaičius
2
Šildymas
Centrinis
Statybos metai
1988
Buto aukštas
3/3

PARDUODAMAS DVIEJŲ KAMBARIŲ, 54,12 KV.M PLOTO BUTAS SU GARAŽU KAIŠIADORIŲ RAJONE, MŪRO STRĖVININKŲ K.!!!

ĮRENGIMAS. Parduodamas dviejų nepereinamų  kambarių, 54,12 kv.m ploto butas Rūmų g.1, Mūro Strėvininkų k., Kaišiadorių rajone. Bute sudėti plastikiniai langai orientuoti į rytus ir pietus. Yra balkonas pietinėje pusėse. Vonios patalpa išklota plytelėmis. Vonia ir tualetas atskirose patalpose. Prieš kelis metus darytas kosmetinis remontas. Sienos tapetuotos, sudėtas laminatas arba kiliminė danga. Yra tamsus kambariukas. Į butą atvestos visos miesto komunikacijos. Prie namo naujai įrengta katilinė. Parduodamas su baldais, tad galima iškart ateiti ir gyventi. Butui priklauso rūsys ir garažas.

DĖMESIO

  • Kartu su butu parduodamas ir garažas!
  • Yra galimybė nupirkus butą iškart jį išnuomoti ilgalaikei nuomai! 
  • Galima gauti subsidiją! 

NAMAS. Blokinis namas. Parduodamas butas yra trečiame aukšte iš trijų. Tvarkinga laiptinė. Keistas stogas. Name yra tik 9 butai! Kaimynai ramūs, labai draugiški. Pagrinde jaunos šeimos. 


VIETA. Namas yra ramioje vietoje, šalia asfaltuotos pagrindinės gatvės. Šalimais yra keli vandens telkiniai, miškas. Vos kelios minutės automobiliu iki Žiežmarių. 10 min. automobiliu iki Elektrėnų ar Kaišiadorių miesto. Išasfaltuotas, tvarkingas kelias, tad lengva pasiekti bet kurį miestą. 

Puikus butas tiek žmonėms norintiems ramaus kampelio, tiek investuotojams, nes butą iškarto galima išnuomoti ilgalaikei nuomai

Daugiau informacijos telefonu! 
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai, dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val