Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Karmėlavoje 2 kamb. butas
brokeris Iveta Deltuvytytė
Iveta Deltuvytytė
+370 614 42414
iveta@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas35 900 €
Plotas (m²)
43.77
Kambarių skaičius
2
Šildymas
Centrinis kolektorinis
Statybos metai
1965
Buto aukštas
3/4

ERDVUS, PATOGAUS IŠPLANAVIMO VIDINIS BUTAS!

RENOVUOTAS NAMAS!

- Įrengta rekuperacinė vėdinimo sistema.
- Ant namo stogo yra saulės elektrinė, kuri šildo vandenį, todėl nereikia mokėti už vandens pašildymą bei išvengiate gyvatuko mokesčio.
- Šildymas centrinis kolektorinis. Mokate už tiek, kiek sunaudojate.


BUTAS. Parduodamas VIDINIS 2 kambarių 43,77 kv. m. ploto butas. 3/4 aukštų.
Butas yra erdvus, šviesus, šiltas. REIKALINGAS REMONTAS!  Naujai įrengta virtuvė ir dalinai sutvarkytas WC kambarys. Pakeiti visi vamzdynai, dušas, prausykla. Iš svetainės yra patekimas yra įstiklintą balkoną. Vonios ir WC patalpos kartu! Visame bute sudėti kokybiški plastikiniai langai. Butas vidinis. Visame name nedidelės šildymo išlaidos! Šildymą galite reguliuotis patys! Yra tamsus kambariukas. 

NAMAS. 1965 metų mūrinis namas. Revonuotas 2018 m. Aplink daug žalumos, namas priklauso bendrijai, itin tvarkinga laiptinė, namas nuolat prižiūrimas. Kaimynai tvarkingi ir ramūs. Rakinamos laiptinės durys su kodine spyna. Prie namo visada yra vietos pasistatyti automobiliui.

VIETA. Labai patogus susisiekimas. Iki Kauno vos 10 - 15 min. automobiliu.  Prie namo yra autobusų stotelė, todėl patogus susisiekimas ir nevairuojantiems. Šalia yra ambulatorija, parkas, maisto prekių parduotuvės. 

Daugiau informacijos telefonu!

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.