Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Parduodama sodyba Raseinių r., Ugionių k.
brokeris Iveta Deltuvytytė
Iveta Deltuvytytė
+370 614 42414
iveta@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas45 000 €
Plotas (m²)
100
Sklypo Plotas (a)
21
Kambarių skaičius
4
Šildymas
Kietu kuru
Statybos metai
2010

PARDUODAMA SODYBA DUBYSOS REGIONINIAME PARKE, UGIONIŲ K.!

SODYBA.  Vaizdingoje, miško apsuptoje, ramybe dvelkiančioje vietoje įsikūrusią sodybą sudaro  21 aro sklypas, kuriame yra 1 pagrindinis gyvenamasis namas ir 1 mažesnis namelis. Sodybos aplinka yra ypač išpuoselėta: teritorija apsodinta dekoratyviniais augalais, vaismedžiais, įrengta krepšinio aikštelė, kubilas. Vos už 40 metrų yra prūdas, kuriame galima maudytis. Komunikacijos: trifazė elektra, vietinės nuotekos, vanduo iš šulinio tiekiamas hidroforu. Atlikti vandens tyrimai, kurie parodė, jog vanduo yra labai švarus ir tinkamas gerti. 

NAMAI. Vienas iš namų yra rąstinis 60 kv.m. ploto. Pirmame aukšte yra keli kambariai. Erdvi virtuvė su nauja įranga ir baldais bei svetainė, kurioje įrengtas židinys. Virtuvėje yra krosnis apšildanti visą namą. Įėjimas į miegamajį iš virtuvės. Jame įrengtos 4 miegamos vietos. Antrame aukšte yra didelė, aukštų lubų, neįrengta palėpė, kuri galėtų būti laisvalaikio ar miegamoji zona. Taip pat naujai pastatyta erdvi terasa, kuri vasaros metu gali būti atvira, o žiemos metu uždengta. Naujai pakeistas pastato stogas, bei virtuvės langai. 


Antrasis rąstinis, naujos statybos namas yra 40 kv/m. pločio. Jame yra 2 kambariai su atskirais įėjimais, bei vonios kambarys, kuriame yra tualetas, dušas bei kriauklė. Sudėti plastikiniai, vitrininiai langai. Naujas stogas. Visuose kambariuose yra elektra, išbetonuotos grindys. Abejuose namuose yra atvestas vanduo, kurį šildo boileriai. 

VIETA.  Sodyba įsikūrusi vaizdingoje, miško apsuptoje vietoje Raseinių r, Ugionių kaime, kuris yra Dubysos regioniniame parke. Vos keli šimtai metrų iki Dubysos upės. Sodyba yra vienkiemyje šalia jauno miško, per kurį eina piligriminis Jokūbo kelias. Už kelių šimtų metrų yra didelė akmeninė Ugionių Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčia ir šventasis Ugionių šaltinis su koplyčia. Taip pat netoliese yra Ugionių piliakalnis, kabantis tiltas bei kitos lankytinos vietos. Sodybą pasiekti itin patogu. Vos keli kilometrai geros būklės žvyrkeliu. Iki artimiausios maisto prekių parduotuvės 6 km. 


Daugiau informacijos tel. +37061442414

----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.