Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Patalpų nuoma restoranui Kaune, P. Lukšio g.
brokeris Iveta Deltuvytytė
Iveta Deltuvytytė
+370 614 42414
iveta@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas3 710 €
Plotas (m²)
371,38
Sklypo Plotas (a)
9.16
Statybos metai
2019
Sklypo paskirtis
Komercinės paskirties

IŠNUOMOJAMOS MAITINIMO PASKIRTIES PATALPOS P. LUKŠIO G., DAINAVOJE! 

Nuomojamos matinimo paskirties patalpos per du pastato aukštus + dalis jau įrengto rūsio su tarnybinėmis patalpomis. Bendras plotas 371,38 kv.m. Yra galimybė pradėti nuomotis tik pirmąjį aukštą. 

  • Pirmas aukštas  130,76 kv.m.
  • Antras aukštas   142,11 kv.m. + balkonas 36,46 kv.m.
  • Rūsys 62,05 kv.m. 

ĮRENGIMAS. Šiuo metu pastatas yra dalinio įrengimo. Pagal jūsų norą ir viziją bus pilnai įrengiamos patalpos. Šiuo metu sienos: paruoštos dažymui, langai: vitrininiai aliuminiai, grindys: betoninės.

  • Pirmame aukšte yra numatyta pagrindinė maitinimo salė, baro vieta, virtuvė su indų plovimo patalpa, VIP kambarys ypatingiems svečiams, maisto lifto vieta, tualetai.
  • Antrame aukšte yra erdvi maitinimo salė, kurios dalis gali būti atskirta privačiam vakarėliui, bei papildomos patalpos: tualetai, restorano administracijos kambarys, maisto lifto vieta. Iš pagrindinės maitinimo salės yra išėjimas į erdvų balkoną (36,46 kv.m.), kuriame galima įrengti papildomus staliukus. Į jį patekti galima ir iš lauko. Taip pat yra įrengtas liftas neįgaliesiems ar šeimoms su vaikais.
  • Rūsyje pilnai įrengtos tarnybinės patalpos: atskiri vyrų ir moterų persirengimo kambariai su dušu ir tualetu, pagrindinė virtuvė, produktų laikymo patalpos, valytojos patalpos, katilinė. 

NAMAS. Naujos statybos mūrinis dviejų aukštų namas. Yra visos komunikacijos: miesto vandentiekis, elektra, dujinis grindinis šildymas, rekuperacijos sistema. Namas pastatytas naudojant itin kokybiškas medžiagas.  Sutvarkyta ir išpuoselėta aplinka. Kiemas išklotas trinkelėmis. Numatytos automobilių stovėjimo vietos vidiniame kiemelyje.

VIETA. Ideali vieta restoranui! Pastatas yra šalia pagrindinės gatvės. Geras matomumas, patogus privažiavimas tiek automobiliu, tiek viešuoju transportu. Strategiškai gera vieta pradėti maitinimo verslą šiame rajone. Apylinkėse nėra daug kavinių/restoranų, o paklausa didelė. Šalia yra Kauno raj. savivaldybė, Kalniečių poliklinika, Aušros medicinos centras. 

Daugiau informacijos telefonu!