Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
2 kambarių butas V.Putvinskio g.
brokeris Jonas Raila
Jonas Raila
+370 682 00029
jonas@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas111 000 €
Plotas (m²)
46
Kambarių skaičius
2
Šildymas
Centrinis
Statybos metai
1935
Buto aukštas
3/5

PARDUODAMAS NAUJAI SUREMONTUOTAS BUTAS MIESTO CENTRE!

BUTAS. Parduodamas dviejų kambarių, 46 kv/m butas. Svetainė kartu su virtuve, miegamasis kambarys ir vonios kambarys. Bute remonto metu stengtasi išlaikyti autentiškumą. Bute atliktas kapitalinis remontas: pakeisti šildymo sistemos vamzdynai, santechnikos vamzdžiai, elektros instaliacija. Atnaujintas senovinis parketas, išlygintos ir dažytos sienos ir lubos. Išklotos plytelės vonios kambaryje. Restauruota senovinė vonia. Pajungta skalbimo mašina. Restauruoti langai ir durys. Naujas virtuvinis komplektas su buitine technika.

NAMAS. Mūrinis penkių aukštų namas. Parduodamas butas trečiame aukšte. Greitai bus pradėta laiptinės renovacija. Taip pat šiais metais planuojama pradėti fasado renovaciją, pasinaudojant savivaldybės teikiama parama. Yra vidinis kiemas, kuriame telpa keletas automobilių.

VIETA. Viena geriausių centro gatvių, V.Putvinskio g. Gatvė ir šaligatviai renovuota. Rami centro gatvė, iš kurios viskas ranka pasiekiama. Prie pat naujas BLC verslo centras, VDU universitetas. Netoliese kiti universitetai, Laisvės alėja, Žalgirio arena, PC Akropolis.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.