Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Butas 2 kamb., Varnių g.
brokeris Jonas Raila
Jonas Raila
+370 682 00029
jonas@fiks.lt
Susisiekti

Aprašymas42 000 €
Plotas (m²)
45
Kambarių skaičius
2
Šildymas
Centrinis
Statybos metai
1963
Buto aukštas
5/5
PARDUODAMAS 2 KAMBARIŲ BUTAS

BUTAS. Parduodamas dviejų kambarių, 45 kv/m butas. Erdvi svetainė, miegamasis kambarys su atskira patalpa - drabužine. Vonia su tualetu kartu, vienoje patalpoje. Bute yra balkonas, taip pat priklauso rūsys. Bute sudėti plastikiniai langai. Grindys - laminatas, sienos - tapetuotos. Parduodama su visais baldais ir buitine technika (Išskyrus televizorių).

NAMAS. Blokinis penkių aukštų namas. Parduodamas butas yra penktame aukšte. Renovuotas namo stogas. Tvarkingi kaimynai, šviesi ir švari laiptinė, naujos pašto dėžutės. Kodinė laiptinės spyna. Tvarkingas ir erdvus kiemas. Visada yra vietos automobiliams. Namas toliau nuo pagrindinių gatvių, nesigirdi triukšmo.

VIETA. Patogi vieta tiek susisiekimo, tiek gyvenimo atžvilgiu. Visa reikalinga infrastruktūra - šalia. Patogus išvažiavimas tiek į užmiestį tiek į kitus Kauno miesto rajonus. Netoliese „Iki“ parduotuvė, viešojo transporto stotelė, darželis, mokykla.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.