Objektai
Investavimas
Brokeriai
Apie fiks
Blog'as
Kontaktai
Menu
Butas Alantos g.

Aprašymas230 000 €
Plotas (m²)
132
Kambarių skaičius
3
Šildymas
Dujinis
Statybos metai
1993
Buto aukštas
2/3
PARDUODAMAS ERDVUS BUTAS PER DU AUKŠTUS!

ĮRENGIMAS. Trijų aukštų, kokybiškai pastatytas, mūrinis namas. Bendras buto plotas - 132 kv/m. Pirmame namo aukšte yra tvarkingi, sausi ir įrengti du garažai, kurie viduje susijungia į vieną bendrą patalpą (juos galima nuomotis arba pirkti už papildomą kainą). Gyvenamosios erdvės yra antrame ir trečiame namo aukštuose. Tarp garažų yra įėjimas į butą, laiptais užlipama ir patenkama į koridorių. Antrame aukšte yra virtuvė su valgomuoju, erdvi svetainė, židinys. Taip pat vonios ir WC patalpa bei rūbinė-katilinė. Trečiame aukšte yra du dideli miegamieji kambariai, rūbinė, vonios ir WC patalpa, išėjimas į didelę terasą. Namas parduodamas su nuotraukose matomais baldais. Grindys kambariuose - kokybiškas parketas, vonios kambariuose - plytelės. Sumontuoti kondicionieriai, dujinis šildymas. Patogus išplanavimas, didelės erdvės, papildomos patalpos daiktams susidėti. Šiuolaikiniai radiatoriai, šildymo sistema, elektros instaliacija.

SKLYPAS. Yra vietos kur išeiti į kiemelį, išsikepti maisto, pasėdėti gryname ore, parkuoti automobilį. Uždaras kiemas, automatiniai vartai.

KOMUNIKACIJOS. Miesto vanduo ir nuotekos, elektra, dujos, kondicionieriai.

VIETA. Labai rami vieta. Geras asfaltuotas privažiavimas. Patogus susisiekimas su miesto centru ir kitais miesto rajonais. Netoliese prekybos centrai, viešojo transporto sustojimas, verslo centrai.

Daugiau informacijos telefonu!
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Mūsų partneriai, nepriklausomi turto vertintojai ir SEB, Swedbank, Luminor bankai dėl paskolos pateiks atsakymą per 48 val.